Jacob Savery — 3D виртуален музей
Разходете се из виртуална галерия, разположена с 7 творби от Jacob Savery.
- St. Sebastian fair in a Flemish village – репродукция на маслена картина от Jacob Savery
- Landscape with Village: "Autumn", Jacob Savery
- Jacob Savery: Rural Scene
- landscape with hunter – репродукция на маслена картина от Jacob Savery
- Landscape with Corn Fields, Jacob Savery (II) (attributed to), 1602 - 1630
- Winter landscape – репродукция на маслена картина от Jacob Savery
- Landscape with the story of Jephthah"s daughter, Jacob Savery (I), 1580 - 1589
Jacob Savery
Виртуален 3D музей
⚠
Неуспешно зареждане на музея



