Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Антон Маув в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Антон Маув: погледната от купувачите
Купувачите отварят Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 по-често от всяка друга картина на Антон Маув: 400 посещения за дванадесетомесечен период, което представлява 9% от общия брой. Следват Scheveningen и A Team and Pull-cart. Антон Маув е получил 5200 посещения: 1100 на страницата на художника и 4100 на картините. Тенденцията е положителна: с 700% повече посещения в Сеп 2026, отколкото в Авг 2026. Най-добрият месец беше Юли 2026: 4300 посещения. Посещения по устройства: компютърни устройства (83%), мобилни телефони (12%) и планшети (6%). Предпочитанията са ясни: Смел (Контраст) генерира 34% от посещенията, но представлява само 16% от каталога.
Антон Маув: 10-те картини, които купувачите разглеждат първо
10-те картини на Антон Маув с най-много посещения в AllPaintingsStore.com за дванадесет месеца, подредени по брой посещения.
-
1
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886
400 посещения · 9,1%
-
2
Scheveningen, 1874
300 посещения · 6,8%
-
3
A Team and Pull-cart
300 посещения · 6,8%
-
4
The country road
300 посещения · 6,8%
-
5
A peasant woman by a barn
200 посещения · 4,5%
-
6
Crossing the Heath
200 посещения · 4,5%
-
7
Grazing sheep
200 посещения · 4,5%
-
8
Finished grazing
200 посещения · 4,5%
-
9
Landscape With Shepherd And Sheep
200 посещения · 4,5%
-
10
Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888
200 посещения · 4,5%
Как се променят посещенията на страницата на Антон Маув по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 400 | 3900 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 700 | 100 |
Как се променят посещенията на картините на Антон Маув по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои картини на Антон Маув съответстват на избора на купувачите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Отворете статистиките
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 20,0% | 11,4% |
| Мека сянка | 22,0% | 9,1% |
| Мека светлост | 32,0% | 45,5% |
| Светла балансираност | 22,0% | 29,5% |
| Светъл | 4,0% | 4,5% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 46,0% | 25,0% |
| Деликатен цвят | 26,0% | 40,9% |
| Балансирана мекота | 28,0% | 29,5% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 4,5% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 67,9% | 47,2% |
| Земни тонове | 28,6% | 44,4% |
| Тъмни нюанси | 0,0% | 5,6% |
| Монохромни | 3,6% | 2,8% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 44,0% | 38,6% |
| Балансиран | 56,0% | 50,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 11,4% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 18,0% | 6,8% |
| Нежен | 30,0% | 11,4% |
| Балансиран | 14,0% | 13,6% |
| Смел | 16,0% | 34,1% |
| Изказване | 22,0% | 34,1% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 10,0% | 25,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 2,3% |
| Балансирана хармония | 4,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 28,0% | 27,3% |
| Единна палитра | 58,0% | 45,5% |
Кои картини на Антон Маув предизвикват интерес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Отворете статистиките
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2X6N7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman from Laren with lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Ramassage du Goémon (Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| A Dutch Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cow in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Какво е разпределението на аудиторията на Антон Маув по устройства?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 4300 | 82,7% |
| мобилни телефони | 600 | 11,5% |
| планшети | 300 | 5,8% |
На какви езици преглеждат произведенията купувачите на Антон Маув?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Отворете статистиките
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| японски | 500 | 55,6% |
| италиански | 200 | 22,2% |
| финландски | 100 | 11,1% |
| шведски | 100 | 11,1% |
Колко посещения на ден получава Антон Маув и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Отворете статистиките
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 25 Сеп | 100 |
| Съб 26 Сеп | 200 |
| Нед 27 Сеп | 100 |
| Пон 28 Сеп | 100 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 200 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 100 |
| Пон 12 Окт | 100 |
| Вт 13 Окт | 100 |
| Ср 14 Окт | 100 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
За Антон Маув в AllPaintingsStore.com
Коя картина на Антон Маув има най-много посещения?
- Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 посещения, 9% от всички прегледи. 10 картини са с по-висок ранг.
Какъв е размерът на аудиторията на Антон Маув?
- 5200 посещения през последните дванадесет месеца: 1100 на страницата на художника и 4100 на картините.
Какви устройства използват посетителите на Антон Маув?
- Разпределението на посещенията е компютърни устройства (83%), мобилни телефони (12%) и планшети (6%); най-много са от компютърни устройства с дял от 83%.
Кой стил живопис на Антон Маув привлича купувачите?
- Картини Смел (Контраст): 34% от посещенията, 16% от каталога.