Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Claude Thomas Stanfield Moore в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Claude Thomas Stanfield Moore: погледната от купувачите
Купувачите отварят The Thames at Greenwich по-често от всяка друга картина на Claude Thomas Stanfield Moore: 100 посещения за дванадесетомесечен период, което представлява 17% от общия брой. Следват The Pool of the Thames, over London's Silent Highway и View Of Westminster From The Thames. Claude Thomas Stanfield Moore е получил 1200 посещения: 600 на страницата на художника и 600 на картините. Динамиката се забави: с 100% по-малко посещения в Сеп 2026 в сравнение с Авг 2026. Най-добрият месец беше Юли 2026: 900 посещения. Предпочитанията са ясни: Ясно изразени цветове (Насищане на цвета) генерира 50% от посещенията, но представлява само 17% от каталога.
Claude Thomas Stanfield Moore: 6-те картини, които купувачите разглеждат първо
6-те картини на Claude Thomas Stanfield Moore с най-много посещения в AllPaintingsStore.com за дванадесет месеца, подредени по брой посещения.
-
1
The Thames at Greenwich
100 посещения · 16,7%
-
2
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 посещения · 16,7%
-
3
View Of Westminster From The Thames
100 посещения · 16,7%
-
4
Man-o'-War firing a salute at sunset
100 посещения · 16,7%
-
5
Sea port
100 посещения · 16,7%
-
6
Untitled (537)
100 посещения · 16,7%
Как се променят посещенията на страницата на Claude Thomas Stanfield Moore по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 100 |
| Юли 2026 | 400 | 500 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Как се променят посещенията на картините на Claude Thomas Stanfield Moore по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои картини на Claude Thomas Stanfield Moore съответстват на избора на купувачите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Отворете статистиките
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 8,3% | 0,0% |
| Мека сянка | 16,7% | 33,3% |
| Мека светлост | 37,5% | 66,7% |
| Светла балансираност | 29,2% | 0,0% |
| Светъл | 8,3% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 16,7% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 41,7% | 16,7% |
| Балансирана мекота | 25,0% | 33,3% |
| Ясно изразени цветове | 16,7% | 50,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 58,3% | 16,7% |
| Тъмни нюанси | 20,8% | 50,0% |
| Земни тонове | 20,8% | 33,3% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 16,7% | 0,0% |
| Балансиран | 58,3% | 50,0% |
| Ярък и наситен | 25,0% | 50,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 4,2% | 0,0% |
| Нежен | 20,8% | 0,0% |
| Балансиран | 12,5% | 0,0% |
| Смел | 20,8% | 50,0% |
| Изказване | 41,7% | 50,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 8,3% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 8,3% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 54,2% | 50,0% |
| Единна палитра | 29,2% | 50,0% |
Кои картини на Claude Thomas Stanfield Moore предизвикват интерес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Отворете статистиките
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torchlight Tattoo of Robin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster from the Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont st. michel, normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Evening of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man-o'-War firing a salute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames at Greenwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pool of the Thames, ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
На какви езици преглеждат произведенията купувачите на Claude Thomas Stanfield Moore?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко посещения на ден получава Claude Thomas Stanfield Moore и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Отворете статистиките
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
За Claude Thomas Stanfield Moore в AllPaintingsStore.com
Коя картина на Claude Thomas Stanfield Moore има най-много посещения?
- The Thames at Greenwich: 100 посещения, 17% от всички прегледи. 6 картини са с по-висок ранг.
Какъв е размерът на аудиторията на Claude Thomas Stanfield Moore?
- 1200 посещения през последните дванадесет месеца: 600 на страницата на художника и 600 на картините.
Кой стил живопис на Claude Thomas Stanfield Moore привлича купувачите?
- Картини Ясно изразени цветове (Насищане на цвета): 50% от посещенията, 17% от каталога.