Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Франк Мейсън в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Франк Мейсън: погледната от купувачите
Купувачите отварят The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa по-често от всяка друга картина на Франк Мейсън: 200 посещения за дванадесетомесечен период, което представлява 17% от общия брой. Следват Off Dover, Barque 'Invermay' и Chess game. Франк Мейсън е получил 2400 посещения: 1600 на страницата на художника и 800 на картините. Тенденцията е положителна: с 50% повече посещения в Сеп 2026, отколкото в Авг 2026. Най-добрият месец беше Юли 2026: 1800 посещения. Предпочитанията са ясни: Тъмен (Яркост) генерира 50% от посещенията, но представлява само 23% от каталога.
Франк Мейсън: 8-те картини, които купувачите разглеждат първо
8-те картини на Франк Мейсън с най-много посещения в AllPaintingsStore.com за дванадесет месеца, подредени по брой посещения.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 посещения · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 посещения · 16,7%
-
3
Chess game
200 посещения · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 посещения · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 посещения · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 посещения · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 посещения · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 посещения · 8,3%
Как се променят посещенията на страницата на Франк Мейсън по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 1100 | 700 |
| Авг 2026 | 100 | 100 |
| Сеп 2026 | 300 | 0 |
Как се променят посещенията на картините на Франк Мейсън по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои картини на Франк Мейсън съответстват на избора на купувачите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Отворете статистиките
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 22,7% | 50,0% |
| Мека сянка | 11,4% | 8,3% |
| Мека светлост | 25,0% | 8,3% |
| Светла балансираност | 31,8% | 16,7% |
| Светъл | 9,1% | 16,7% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 40,9% | 58,3% |
| Деликатен цвят | 36,4% | 16,7% |
| Балансирана мекота | 13,6% | 16,7% |
| Ясно изразени цветове | 9,1% | 8,3% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 68,8% | 50,0% |
| Земни тонове | 21,9% | 37,5% |
| Тъмни нюанси | 3,1% | 12,5% |
| Монохромни | 3,1% | 0,0% |
| Пастелни тонове | 3,1% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 43,2% | 33,3% |
| Балансиран | 47,7% | 58,3% |
| Ярък и наситен | 9,1% | 8,3% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 15,9% | 25,0% |
| Нежен | 15,9% | 0,0% |
| Балансиран | 13,6% | 33,3% |
| Смел | 22,7% | 25,0% |
| Изказване | 31,8% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 40,9% | 58,3% |
| Нежно смесена палитра | 15,9% | 8,3% |
| Балансирана хармония | 20,4% | 8,3% |
| Силно цветово единство | 15,9% | 0,0% |
| Единна палитра | 6,8% | 25,0% |
Кои картини на Франк Мейсън предизвикват интерес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Отворете статистиките
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици преглеждат произведенията купувачите на Франк Мейсън?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Отворете статистиките
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 300 | 75,0% |
| руски | 100 | 25,0% |
Колко посещения на ден получава Франк Мейсън и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Отворете статистиките
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пон 21 Сеп | 0 |
| Вт 22 Сеп | 100 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 200 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 100 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 100 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
За Франк Мейсън в AllPaintingsStore.com
Коя картина на Франк Мейсън има най-много посещения?
- The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa: 200 посещения, 17% от всички прегледи. 8 картини са с по-висок ранг.
Какъв е размерът на аудиторията на Франк Мейсън?
- 2400 посещения през последните дванадесет месеца: 1600 на страницата на художника и 800 на картините.
Кой стил живопис на Франк Мейсън привлича купувачите?
- Картини Тъмен (Яркост): 50% от посещенията, 23% от каталога.