Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Жорж Леммен в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Жорж Леммен: цифрите, които имат значение
Heyst No. 3: High Tide е най-отворената картина на Жорж Леммен: 400 прехода за дванадесетомесечен период, което представлява 9% от всички прехода на художника. След него следват Autumn и The Nap. Общо 5400 посещения: 1000 на страницата на художника и 4400 на картините. Спад от 80% между Авг 2026 и Сеп 2026. Най-добър месец: Юли 2026 с 3900 посещения. Разпределение по устройства: компютърни устройства (87%) и мобилни телефони (13%). Смел (Контраст) е предпочитаният стил: 48% от посещенията, 32% от каталога.
Топ 10 картини на Жорж Леммен по брой посещения
Подредени според посещенията в AllPaintingsStore.com през последните дванадесет месеца, а не според резултата от каталога. Ранг 1 е картината на Жорж Леммен, която хората отварят най-често.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 посещения · 8,7%
-
2
Autumn
400 посещения · 8,7%
-
3
The Nap, 1906
300 посещения · 6,5%
-
4
Little Pierre 1
300 посещения · 6,5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 посещения · 4,3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 посещения · 4,3%
-
7
Sleep, 1900
200 посещения · 4,3%
-
8
Self Portrait 3
200 посещения · 4,3%
-
9
View of the Thames
200 посещения · 4,3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 посещения · 4,3%
Какъв е месечният трафик на страницата на Жорж Леммен?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи таблицата
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 300 |
| Юли 2026 | 700 | 3200 |
| Авг 2026 | 300 | 700 |
| Сеп 2026 | 0 | 200 |
Какъв е месечният трафик към картините на Жорж Леммен?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират купувачите сред картините на Жорж Леммен?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи таблицата
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 18,0% | 10,9% |
| Мека сянка | 48,0% | 56,5% |
| Мека светлост | 20,0% | 19,6% |
| Светла балансираност | 12,0% | 10,9% |
| Светъл | 2,0% | 2,2% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 14,0% | 13,0% |
| Деликатен цвят | 20,0% | 13,0% |
| Балансирана мекота | 38,0% | 32,6% |
| Ясно изразени цветове | 28,0% | 37,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 4,3% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 57,5% | 44,4% |
| Тъмни нюанси | 29,8% | 42,2% |
| Неутрални цветове | 12,8% | 13,3% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 18,0% | 17,4% |
| Балансиран | 48,0% | 39,1% |
| Ярък и наситен | 34,0% | 43,5% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 10,0% | 6,5% |
| Нежен | 30,0% | 21,7% |
| Балансиран | 10,0% | 8,7% |
| Смел | 32,0% | 47,8% |
| Изказване | 18,0% | 15,2% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 10,0% | 6,5% |
| Нежно смесена палитра | 16,0% | 8,7% |
| Балансирана хармония | 18,0% | 15,2% |
| Силно цветово единство | 38,0% | 41,3% |
| Единна палитра | 18,0% | 28,3% |
Как се представят най-популярните картини на Жорж Леммен месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи таблицата
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони или компютри: откъде е разглеждал(а) Жорж Леммен?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Покажи таблицата
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 4700 | 87,0% |
| мобилни телефони | 700 | 13,0% |
Какво е езиковото разпределение на аудиторията на Жорж Леммен?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какъв е броят на ежедневните посещения на Жорж Леммен и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи таблицата
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 100 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
Запитвания за Жорж Леммен
Коя е най-гледаната картина на Жорж Леммен?
- Heyst No. 3: High Tide, с 400 посещения или 9% от всички прегледи. Пълният списък достига до 10 място.
Колко посещения получава Жорж Леммен в AllPaintingsStore.com?
- 5400 през последните дванадесет месеца (1000 на страницата на художника, 4400 на картините).
Разглеждат ли се произведенията на Жорж Леммен по-често на телефони или на компютри?
- Разпределението на посещенията е компютърни устройства (87%) и мобилни телефони (13%); водещ е компютърни устройства с 87%.
Има ли стил на Жорж Леммен, който посетителите предпочитат?
- Да, Смел (Контраст): 48% от посещенията спрямо 32% от каталога.