Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Maurits Cornelis Escher в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Maurits Cornelis Escher: търсенето на glance
Най-гледаната картина на Maurits Cornelis Escher в AllPaintingsStore.com през последните дванадесетомесечни период е Цветен пеперутизъм 70: 2100 прехода, което представлява 11% от всички прехода на художника. Следващи по търсене: Eye и Ограничение III. Maurits Cornelis Escher събра общо 19700 посещения: 8300 на страницата на художника и 11400 на отделни картини. Спад в търсенето: посещенията намаляха с 5% от Авг 2026 до Сеп 2026. Пиков месец: Юли 2026 с 11800 посещения. Купувачите разглеждат на английски (23%), италиански (13%) и гръцки (10%). Купувачите разглеждат произведения на компютърни устройства (73%), мобилни телефони (24%) и планшети (3%). Купувачите проявяват интерес към Земни тонове (Цветова палитра): 27% от посещенията, срещу 3% от каталога на художника.
10-те картини на Maurits Cornelis Escher, които купувачите отварят най-често
Класиране по търсене въз основа на реални посещения през последните дванадесет месеца в AllPaintingsStore.com: най-гледаните са 10-те картини на Maurits Cornelis Escher, подредени от най-посещавана към най-малко посещавана.
-
1
Цветен пеперутизъм 70
2100 посещения · 11,4%
-
2
Eye
800 посещения · 4,3%
-
3
Ограничение III
700 посещения · 3,8%
-
4
Sky and Water I
700 посещения · 3,8%
-
5
fish
500 посещения · 2,7%
-
6
Fluorescent Sea
500 посещения · 2,7%
-
7
Perspective
400 посещения · 2,2%
-
8
Bond of Union, 1956
400 посещения · 2,2%
-
9
E94
400 посещения · 2,2%
-
10
79
400 посещения · 2,2%
Колко интерес получава Maurits Cornelis Escher всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте данните
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 400 |
| Юли 2026 | 3900 | 7900 |
| Авг 2026 | 1800 | 2000 |
| Сеп 2026 | 2500 | 1100 |
Колко често се разглеждат картините на Maurits Cornelis Escher?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви картини избират купувачите на Maurits Cornelis Escher?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте данните
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 5,4% |
| Мека сянка | 16,0% | 13,5% |
| Мека светлост | 28,0% | 37,8% |
| Светла балансираност | 30,0% | 31,9% |
| Светъл | 20,0% | 11,3% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 82,0% | 64,3% |
| Деликатен цвят | 4,0% | 4,3% |
| Балансирана мекота | 8,0% | 12,4% |
| Ясно изразени цветове | 6,0% | 17,3% |
| Ярък цвят | 0,0% | 1,6% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 85,7% | 60,7% |
| Земни тонове | 2,9% | 26,7% |
| Тъмни нюанси | 5,7% | 8,9% |
| Пастелни тонове | 5,7% | 2,2% |
| Природа | 0,0% | 1,5% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 82,0% | 63,2% |
| Балансиран | 12,0% | 18,4% |
| Ярък и наситен | 6,0% | 18,4% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 2,0% | 1,1% |
| Нежен | 4,0% | 2,7% |
| Балансиран | 4,0% | 11,3% |
| Смел | 4,0% | 9,2% |
| Изказване | 86,0% | 75,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 8,0% | 20,0% |
| Нежно смесена палитра | 10,0% | 6,5% |
| Балансирана хармония | 0,0% | 3,8% |
| Силно цветово единство | 16,0% | 27,0% |
| Единна палитра | 66,0% | 42,7% |
Кои картини на Maurits Cornelis Escher са търсени месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте данните
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ограничение III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 0 |
| Bond of Union, 1956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Цветен пеперутизъм 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grasshopper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Watercolor 117 Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watercolor 55 Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
С кои устройства разглеждат творбите на Maurits Cornelis Escher купувачите?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Вижте данните
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 14400 | 73,1% |
| мобилни телефони | 4700 | 23,9% |
| планшети | 600 | 3,0% |
На какви езици преглеждат произведенията на Maurits Cornelis Escher купувачите?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте данните
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 900 | 23,1% |
| италиански | 500 | 12,8% |
| гръцки | 400 | 10,3% |
| испански | 400 | 10,3% |
| украински | 300 | 7,7% |
| арабски език | 200 | 5,1% |
| нидерландски | 200 | 5,1% |
| полски | 200 | 5,1% |
| чешки | 100 | 2,6% |
| датски | 100 | 2,6% |
Какви са дневните посещения на Maurits Cornelis Escher и какъв е прогнозът?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте данните
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 900 |
| Чет 24 Сеп | 900 |
| Пет 25 Сеп | 300 |
| Съб 26 Сеп | 200 |
| Нед 27 Сеп | 500 |
| Пон 28 Сеп | 100 |
| Вт 29 Сеп | 300 |
| Ср 30 Сеп | 700 |
| Чет 1 Окт | 100 |
| Пет 2 Окт | 200 |
| Съб 3 Окт | 1000 |
| Нед 4 Окт | 600 |
| Пон 5 Окт | 400 |
| Вт 6 Окт | 500 |
| Ср 7 Окт | 1300 |
| Чет 8 Окт | 200 |
| Пет 9 Окт | 600 |
| Съб 10 Окт | 300 |
| Нед 11 Окт | 200 |
| Пон 12 Окт | 100 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 300 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 1000 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 400 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 400 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 500 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 500 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 300 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 1100 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 400 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 400 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 500 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 500 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 300 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 1100 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 500 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 400 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 600 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 500 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 200 |
Maurits Cornelis Escher: често задавани въпроси
Кои картини на Maurits Cornelis Escher са с най-голямо търсене?
- Цветен пеперутизъм 70 води с 2100 посещения (11% от всички прегледи на Maurits Cornelis Escher). Класацията по-горе показва първите 10.
Какъв е интересът към Maurits Cornelis Escher?
- 19700 посещения за дванадесет месеца: 8300 на страницата на художника и 11400 на отделните картини.
От кои устройства разглеждат творбите на Maurits Cornelis Escher купувачите?
- Купувачите разглеждат произведения на компютърни устройства (73%), мобилни телефони (24%) и планшети (3%); компютърни устройства осигуряват 73% от посещенията.
На какви езици говорят посетителите на Maurits Cornelis Escher?
- английски (23%), италиански (13%) и гръцки (10%). английски е на първо място с 23%.
Кои видове картини от Maurits Cornelis Escher предпочитат купувачите?
- Земни тонове (Цветова палитра): 27% от посещенията за 3% от каталога.