Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Рафаел Де Пенагос в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Рафаел Де Пенагос: погледната от купувачите
Купувачите отварят Untitled (551) по-често от всяка друга картина на Рафаел Де Пенагос: 300 посещения за дванадесетомесечен период, което представлява 6% от общия брой. Следват Untitled (168) и Untitled (205). Рафаел Де Пенагос е получил 6100 посещения: 1000 на страницата на художника и 5100 на картините. Динамиката се забави: с 100% по-малко посещения в Сеп 2026 в сравнение с Авг 2026. Най-добрият месец беше Юли 2026: 5500 посещения. Посещения по устройства: компютърни устройства (98%) и мобилни телефони (2%). Предпочитанията са ясни: Светла балансираност (Яркост) генерира 42% от посещенията, но представлява само 24% от каталога.
Рафаел Де Пенагос: 10-те картини, които купувачите разглеждат първо
10-те картини на Рафаел Де Пенагос с най-много посещения в AllPaintingsStore.com за дванадесет месеца, подредени по брой посещения.
-
1
Untitled (551)
300 посещения · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 посещения · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 посещения · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 посещения · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 посещения · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 посещения · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 посещения · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 посещения · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 посещения · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 посещения · 1,9%
Как се променят посещенията на страницата на Рафаел Де Пенагос по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 400 |
| Юли 2026 | 900 | 4600 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Как се променят посещенията на картините на Рафаел Де Пенагос по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои картини на Рафаел Де Пенагос съответстват на избора на купувачите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Отворете статистиките
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 3,8% |
| Мека сянка | 12,0% | 9,4% |
| Мека светлост | 30,0% | 18,9% |
| Светла балансираност | 24,0% | 41,5% |
| Светъл | 34,0% | 26,4% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 26,0% | 24,5% |
| Деликатен цвят | 16,0% | 13,2% |
| Балансирана мекота | 24,0% | 18,9% |
| Ясно изразени цветове | 26,0% | 43,4% |
| Ярък цвят | 8,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 47,9% | 40,0% |
| Земни тонове | 22,9% | 20,0% |
| Тъмни нюанси | 14,6% | 18,0% |
| Пастелни тонове | 8,3% | 10,0% |
| Залез | 0,0% | 6,0% |
| Металически нюанси | 2,1% | 2,0% |
| Природа | 0,0% | 4,0% |
| Топли нюанси | 4,2% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 16,0% | 11,3% |
| Балансиран | 38,0% | 41,5% |
| Ярък и наситен | 46,0% | 47,2% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 2,0% | 0,0% |
| Нежен | 4,0% | 1,9% |
| Балансиран | 2,0% | 0,0% |
| Смел | 10,0% | 13,2% |
| Изказване | 82,0% | 84,9% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 26,0% | 17,0% |
| Нежно смесена палитра | 22,0% | 18,9% |
| Балансирана хармония | 20,0% | 24,5% |
| Силно цветово единство | 26,0% | 20,8% |
| Единна палитра | 6,0% | 18,9% |
Кои картини на Рафаел Де Пенагос предизвикват интерес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Отворете статистиките
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Какво е разпределението на аудиторията на Рафаел Де Пенагос по устройства?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 6000 | 98,4% |
| мобилни телефони | 100 | 1,6% |
На какви езици преглеждат произведенията купувачите на Рафаел Де Пенагос?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко посещения на ден получава Рафаел Де Пенагос и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Отворете статистиките
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 100 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 100 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 100 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 100 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 100 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
За Рафаел Де Пенагос в AllPaintingsStore.com
Коя картина на Рафаел Де Пенагос има най-много посещения?
- Untitled (551): 300 посещения, 6% от всички прегледи. 10 картини са с по-висок ранг.
Какъв е размерът на аудиторията на Рафаел Де Пенагос?
- 6100 посещения през последните дванадесет месеца: 1000 на страницата на художника и 5100 на картините.
Какви устройства използват посетителите на Рафаел Де Пенагос?
- Разпределението на посещенията е компютърни устройства (98%) и мобилни телефони (2%); най-много са от компютърни устройства с дял от 98%.
Кой стил живопис на Рафаел Де Пенагос привлича купувачите?
- Картини Светла балансираност (Яркост): 42% от посещенията, 24% от каталога.