Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Ралф П. Ручи в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Ралф П. Ручи: погледната от купувачите
Купувачите отварят Dress & Ensemble по-често от всяка друга картина на Ралф П. Ручи: 200 посещения за дванадесетомесечен период, което представлява 20% от общия брой. Следват Gowns и Dress. Ралф П. Ручи е получил 1000 посещения: 200 на страницата на художника и 800 на картините. Динамиката се забави: с 100% по-малко посещения в Сеп 2026 в сравнение с Авг 2026. Най-добрият месец беше Юли 2026: 900 посещения. Предпочитанията са ясни: Силно цветово единство (Цветова хармония) генерира 70% от посещенията, но представлява само 56% от каталога.
Ралф П. Ручи: 8-те картини, които купувачите разглеждат първо
8-те картини на Ралф П. Ручи с най-много посещения в AllPaintingsStore.com за дванадесет месеца, подредени по брой посещения.
-
1
Dress & Ensemble, 2006
200 посещения · 20,0%
-
2
Gowns, 2006
200 посещения · 20,0%
-
3
Dress, 2002
100 посещения · 10,0%
-
4
Ensemble, 2004
100 посещения · 10,0%
-
5
Evening Gown, 2005
100 посещения · 10,0%
-
6
Ombré Gown, 2005
100 посещения · 10,0%
-
7
Dress, 2006
100 посещения · 10,0%
-
8
Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View
100 посещения · 10,0%
Как се променят посещенията на страницата на Ралф П. Ручи по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Отворете статистиките
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 800 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Как се променят посещенията на картините на Ралф П. Ручи по месеци?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои картини на Ралф П. Ручи съответстват на избора на купувачите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Отворете статистиките
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 84,0% | 80,0% |
| Мека сянка | 16,0% | 20,0% |
| Мека светлост | 0,0% | 0,0% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 72,0% | 80,0% |
| Деликатен цвят | 24,0% | 20,0% |
| Балансирана мекота | 4,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 88,0% | 100,0% |
| Балансиран | 12,0% | 0,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 0,0% | 0,0% |
| Нежен | 24,0% | 20,0% |
| Балансиран | 24,0% | 30,0% |
| Смел | 28,0% | 30,0% |
| Изказване | 24,0% | 20,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 4,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 8,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 8,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 56,0% | 70,0% |
| Единна палитра | 24,0% | 30,0% |
Кои картини на Ралф П. Ручи предизвикват интерес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Отворете статистиките
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Pajamas & Evening D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| “Tabernacle” Infanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raincoat, Top and Wrap Skir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ombré Gown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ensemble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening dress\n\nDetail of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat and Pants & Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици преглеждат произведенията купувачите на Ралф П. Ручи?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Отворете статистиките
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 100 | 100,0% |
Колко посещения на ден получава Ралф П. Ручи и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Отворете статистиките
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 100 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 100 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 100 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 100 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 100 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
За Ралф П. Ручи в AllPaintingsStore.com
Коя картина на Ралф П. Ручи има най-много посещения?
- Dress & Ensemble: 200 посещения, 20% от всички прегледи. 8 картини са с по-висок ранг.
Какъв е размерът на аудиторията на Ралф П. Ручи?
- 1000 посещения през последните дванадесет месеца: 200 на страницата на художника и 800 на картините.
Кой стил живопис на Ралф П. Ручи привлича купувачите?
- Картини Силно цветово единство (Цветова хармония): 70% от посещенията, 56% от каталога.