Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Самюел Бау в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Самюел Бау: цифрите, които имат значение
Children In The Stream - е най-отворената картина на Самюел Бау: 200 прехода за дванадесетомесечен период, което представлява 14% от всички прехода на художника. След него следват Pittenweem, Fife и Snowballing Outside Edinburgh University. Общо 3300 посещения: 1900 на страницата на художника и 1400 на картините. Увеличение от 25% между Авг 2026 и Сеп 2026. Най-добър месец: Юли 2026 с 2300 посещения. Разпределение по устройства: компютърни устройства (82%) и мобилни телефони (18%). Мека светлост (Яркост) е предпочитаният стил: 50% от посещенията, 32% от каталога.
Топ 10 картини на Самюел Бау по брой посещения
Подредени според посещенията в AllPaintingsStore.com през последните дванадесет месеца, а не според резултата от каталога. Ранг 1 е картината на Самюел Бау, която хората отварят най-често.
-
1
Children In The Stream -
200 посещения · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 посещения · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 посещения · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 посещения · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 посещения · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 посещения · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 посещения · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 посещения · 7,1%
-
9
The mail coach
100 посещения · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 посещения · 7,1%
Какъв е месечният трафик на страницата на Самюел Бау?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи таблицата
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 1000 | 1300 |
| Авг 2026 | 300 | 100 |
| Сеп 2026 | 500 | 0 |
Какъв е месечният трафик към картините на Самюел Бау?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират купувачите сред картините на Самюел Бау?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи таблицата
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 10,0% | 14,3% |
| Мека сянка | 28,0% | 14,3% |
| Мека светлост | 32,0% | 50,0% |
| Светла балансираност | 26,0% | 21,4% |
| Светъл | 4,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 34,0% | 28,6% |
| Деликатен цвят | 44,0% | 42,9% |
| Балансирана мекота | 16,0% | 21,4% |
| Ясно изразени цветове | 6,0% | 7,1% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 46,9% | 50,0% |
| Неутрални цветове | 50,0% | 40,0% |
| Тъмни нюанси | 3,1% | 10,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 36,0% | 35,7% |
| Балансиран | 56,0% | 57,1% |
| Ярък и наситен | 8,0% | 7,1% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 2,0% | 0,0% |
| Нежен | 22,0% | 28,6% |
| Балансиран | 6,0% | 14,3% |
| Смел | 28,0% | 7,1% |
| Изказване | 42,0% | 50,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 10,0% | 14,3% |
| Нежно смесена палитра | 6,0% | 7,1% |
| Балансирана хармония | 10,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 44,0% | 42,9% |
| Единна палитра | 30,0% | 35,7% |
Как се представят най-популярните картини на Самюел Бау месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи таблицата
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| he Pier Head, Aberdour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Running into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Panoramic View of Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keynsham lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Beath with Nelly and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони или компютри: откъде е разглеждал(а) Самюел Бау?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Покажи таблицата
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 2700 | 81,8% |
| мобилни телефони | 600 | 18,2% |
Какво е езиковото разпределение на аудиторията на Самюел Бау?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Покажи таблицата
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 300 | 60,0% |
| френски | 200 | 40,0% |
Какъв е броят на ежедневните посещения на Самюел Бау и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи таблицата
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 100 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 200 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 200 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
Запитвания за Самюел Бау
Коя е най-гледаната картина на Самюел Бау?
- Children In The Stream -, с 200 посещения или 14% от всички прегледи. Пълният списък достига до 10 място.
Колко посещения получава Самюел Бау в AllPaintingsStore.com?
- 3300 през последните дванадесет месеца (1900 на страницата на художника, 1400 на картините).
Разглеждат ли се произведенията на Самюел Бау по-често на телефони или на компютри?
- Разпределението на посещенията е компютърни устройства (82%) и мобилни телефони (18%); водещ е компютърни устройства с 82%.
Има ли стил на Самюел Бау, който посетителите предпочитат?
- Да, Мека светлост (Яркост): 50% от посещенията спрямо 32% от каталога.