Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Abrahám Cooper na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Abrahám Cooper: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Abrahám Cooper na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je 'Scrub', a Shooting Pony Aged 30, and Two Clumber Spaniels: 300 prohlídek, což představuje 23% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: A Spaniel in a Landscape a A Huntsman Encouraging Hounds. Abrahám Cooper celkem zaznamenal 1 500 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 1 300 návštěvami. Kupující mají sklon k Dramatický (Atmosféra): tvoří to 100% návštěv, oproti 0% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Abrahám Cooper, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Abrahám Cooper, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
'Scrub', a Shooting Pony Aged 30, and Two Clumber Spaniels
300 návštěv · 23,1%
-
2
A Spaniel in a Landscape
100 návštěv · 7,7%
-
3
A Huntsman Encouraging Hounds
100 návštěv · 7,7%
-
4
Study Of A Cat
100 návštěv · 7,7%
-
5
Mr A. W. Tudor
100 návštěv · 7,7%
-
6
A Grey Horse At A Stable Door
100 návštěv · 7,7%
-
7
The slipper,, 1812
100 návštěv · 7,7%
-
8
Master Edward Coutts Marjoriebanks on his Pony
100 návštěv · 7,7%
-
9
A Gamekeeper With A Grey Pony And A Dog In A Landscape
100 návštěv · 7,7%
-
10
The Racehorse, 'camel'
100 návštěv · 7,7%
Jaký zájem si měsíčně získává Abrahám Cooper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Abrahám Cooper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Abrahám Cooper?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 0,0% | 100,0% |
| Nostalgický | 50,0% | 0,0% |
| Pokojný | 50,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,0% | 23,1% |
| Měkké stínění | 36,0% | 46,2% |
| Střední jas | 20,0% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 15,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 30,8% |
| Vyvážená jemnost | 34,0% | 61,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 7,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,2% | 72,7% |
| Neutrální tóny | 17,1% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 9,8% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 15,4% |
| Vyvážená | 64,0% | 69,2% |
| Živobylé | 8,0% | 15,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 15,4% |
| Jemný | 24,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 22,0% | 15,4% |
| Výrazný | 18,0% | 15,4% |
| Prohlášení | 32,0% | 53,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 15,4% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 53,8% |
Které obrazy od Abrahám Cooper jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A fox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Bosworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marshal Blucher at the Batt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crib And Rosa By A Barrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The slipper, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Morning of the First of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Favourite Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Marston Moor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fleur-de-lis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Draught Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Abrahám Cooper?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Abrahám Cooper a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 200 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Abrahám Cooper: časté dotazy
Které obrazy od Abrahám Cooper jsou nejžádanější?
- 'Scrub', a Shooting Pony Aged 30, and Two Clumber Spaniels vede s 300 návštěvami (23% z celkového počtu zobrazení Abrahám Cooper). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Abrahám Cooper?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Abrahám Cooper kupující preferují?
- Dramatický (Atmosféra): 100% návštěv pro 0% katalogu.