Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adam Pynacker na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Adam Pynacker: údaje, které mají význam
Landscape with an Arched Gateway je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Adam Pynacker: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Mountainous Landscape with Figures by a Bridge a Landscape with Cattle. Celkem 1 900 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 300 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Jasná rovnováha (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 60% návštěv, 14% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Adam Pynacker podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Adam Pynacker, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Landscape with an Arched Gateway
400 návštěv · 26,7%
-
2
Mountainous Landscape with Figures by a Bridge
300 návštěv · 20,0%
-
3
Landscape with Cattle
200 návštěv · 13,3%
-
4
Landscape with Animals
200 návštěv · 13,3%
-
5
Barges on a River, 1655
100 návštěv · 6,7%
-
6
River Scene with Loaded Barges, 1655
100 návštěv · 6,7%
-
7
View of a Harbour in Schiedam, 1650
100 návštěv · 6,7%
-
8
Harbour Scene with Fishing Boats
100 návštěv · 6,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Adam Pynacker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Adam Pynacker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Adam Pynacker?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 25,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 17,9% | 13,3% |
| Střední jas | 42,9% | 26,7% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 60,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 26,7% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 10,7% | 26,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,6% | 6,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,4% | 26,7% |
| Vyvážená | 50,0% | 66,7% |
| Živobylé | 3,6% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,6% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 26,7% |
| Prohlášení | 71,4% | 73,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,7% | 26,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,7% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 26,7% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 33,3% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Adam Pynacker?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boatmen Moored on the Shore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges on a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with Trave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Goatherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Loaded Bar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of a Harbour in Schied… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Huntsmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Cowherd and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Adam Pynacker podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Adam Pynacker a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Adam Pynacker
Který obraz od Adam Pynacker má nejvíce zhlédnutí?
- Landscape with an Arched Gateway, s 400 návštěvami nebo 27% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Adam Pynacker na AllPaintingsStore.com?
- 1 900 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 1 300 u obrazů).
Existuje nějaký styl Adam Pynacker, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 60% návštěv oproti 14% katalogu.