Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen Van De Velde na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Adriaen Van De Velde: pohled kupujících
Kupující otevírají Golfers on the Ice near Haarlem častěji než jakýkoli jiný obraz od Adriaen Van De Velde: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Následují View of the ancient castle of the Dukes of Burgundy in Brussels a Portrait of a couple with two children and a nursemaid in a landscape. Adriaen Van De Velde získal celkem 3 300 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 800 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 100% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 2 800 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (91%) a telefony (9%). Výsledek je jasný: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 34% návštěv, přestože tvoří pouze 24% katalogu.
Adriaen Van De Velde: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Adriaen Van De Velde s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Adriaen Van De Velde podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
500
2 300
Srp 2026
0
300
Zář 2026
0
0
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Adriaen Van De Velde?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Adriaen Van De Velde odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
71,4%
66,7%
Pokojný
14,3%
11,1%
Klasické
7,1%
11,1%
Elegance
7,1%
11,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
71,4%
66,7%
Reflektivní
14,3%
22,2%
Klidná
14,3%
11,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
13,0%
3,5%
Měkké stínění
34,8%
37,9%
Střední jas
21,7%
20,7%
Jasná rovnováha
23,9%
34,5%
Luminózní
6,5%
3,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
47,8%
44,8%
Jemné odstíny
32,6%
31,0%
Vyvážená jemnost
13,0%
17,2%
Jasná barevná přítomnost
6,5%
6,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
58,3%
50,0%
Neutrální tóny
33,3%
40,0%
Monochromní
2,8%
5,0%
Pastelové barvy
2,8%
5,0%
Tmavé tóny
2,8%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,2%
51,7%
Vyvážená
41,3%
41,4%
Živobylé
6,5%
6,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,3%
3,5%
Jemný
10,9%
6,9%
Vyvážený
4,3%
3,5%
Výrazný
23,9%
34,5%
Prohlášení
56,5%
51,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
19,6%
17,2%
Jemně promíchaná paleta
23,9%
13,8%
Vyvážená harmonie
8,7%
17,2%
Silná barevná jednotnost
28,3%
31,0%
Jednotná paleta
19,6%
20,7%
Která díla Adriaen Van De Velde zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Farm (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Hut
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Animals by the River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Cows on a Meadow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Amusement on the Ice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Goat and a Kid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Animals near a Building
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beach View
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Adriaen Van De Velde podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 000
90,9%
telefony
300
9,1%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Adriaen Van De Velde?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Adriaen Van De Velde a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
O Adriaen Van De Velde na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Adriaen Van De Velde má nejvíce prohlédnutí?
Golfers on the Ice near Haarlem: 300 prohlédnutí, což představuje 10% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Adriaen Van De Velde?
3 300 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 2 800 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Adriaen Van De Velde?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (91%) a telefony (9%); na prvním místě je počítače se zastoupením 91%.
Jaký styl malby od Adriaen Van De Velde přitahuje kupující?
Obrazy typu Jasná rovnováha (Jasnost světla): 34% návštěv, 24% katalogu.