Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen Van Der Werff na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Adriaen Van Der Werff: údaje, které mají význam
Amorous Shepherds je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Adriaen Van Der Werff: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE a Lot and his Daughters. Celkem 3 400 návštěv: 400 na stránce umělce a 3 000 u obrazů. Pokles o 54% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Srp 2026 s 1 300 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (56%) a telefony (44%). Dramatický (Atmosféra) je preferovaným stylem: 37% návštěv, 24% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Adriaen Van Der Werff podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Adriaen Van Der Werff, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Amorous Shepherds, 1690
400 návštěv · 12,5%
-
2
SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE
400 návštěv · 12,5%
-
3
Lot and his Daughters, 1711
300 návštěv · 9,4%
-
4
Sarah Bringing Hagar to Abraham, 1696
200 návštěv · 6,2%
-
5
Self-Portrait, 1699
200 návštěv · 6,2%
-
6
NYMPHES DANSANT
200 návštěv · 6,2%
-
7
Flora s putty svými květinami, 1696
100 návštěv · 3,1%
-
8
Shepherd and Shepherdess, 1689
100 návštěv · 3,1%
-
9
Doubting Thomas (The Incredulity of St. Thomas), 1710
100 návštěv · 3,1%
-
10
Children Playing before a Hercules Group (detail), 1687
100 návštěv · 3,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Adriaen Van Der Werff?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 300 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 1 200 |
| Zář 2026 | 0 | 600 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Adriaen Van Der Werff?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Adriaen Van Der Werff?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 23,8% | 37,0% |
| Romantický | 28,6% | 33,3% |
| Elegance | 28,6% | 25,9% |
| Pokojný | 14,3% | 3,7% |
| Klidná atmosféra | 4,8% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 38,1% | 40,7% |
| Melancholický | 19,1% | 22,2% |
| Reflektivní | 19,1% | 11,1% |
| Závažný a tklivý | 4,8% | 11,1% |
| Klidná | 9,5% | 3,7% |
| Pokojný | 4,8% | 7,4% |
| Dramatický | 4,8% | 3,7% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 83,7% | 71,9% |
| Měkké stínění | 14,3% | 25,0% |
| Střední jas | 2,0% | 3,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 59,2% | 46,9% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 12,2% | 15,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 77,5% | 68,8% |
| Vyvážená | 22,4% | 31,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,7% | 15,6% |
| Jemný | 16,3% | 28,1% |
| Vyvážený | 4,1% | 12,5% |
| Výrazný | 14,3% | 9,4% |
| Prohlášení | 28,6% | 34,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,1% | 9,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,2% | 18,8% |
| Vyvážená harmonie | 16,3% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 63,3% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 4,1% | 9,4% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Adriaen Van Der Werff?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Amorous Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| L'ATELIER DU SCULPTEUR OU A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastýř a Pastorkyně | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amorous Couple Spied upon b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| NYMPHES DANSANT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Flora s putty Středu květin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Adriaen Van Der Werff?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 1 900 | 55,9% |
| telefony | 1 500 | 44,1% |
Jaké je rozdělení diváků Adriaen Van Der Werff podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Adriaen Van Der Werff a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 400 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 400 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
Počet dotazů na Adriaen Van Der Werff
Který obraz od Adriaen Van Der Werff má nejvíce zhlédnutí?
- Amorous Shepherds, s 400 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Adriaen Van Der Werff na AllPaintingsStore.com?
- 3 400 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 3 000 u obrazů).
Prohlíží se profil Adriaen Van Der Werff častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (56%) a telefony (44%); nejvíce je využívá počítače s podílem 56%.
Existuje nějaký styl Adriaen Van Der Werff, který návštěvníci preferují?
- Ano, Dramatický (Atmosféra): 37% návštěv oproti 24% katalogu.