Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Albert Richards na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Albert Richards: údaje, které mají význam
Building a Hutted Camp in Essex je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Albert Richards: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Drop a View of Le Havre. Celkem 1 100 návštěv: 500 na stránce umělce a 600 u obrazů. Pokles o 50% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Vyvážená harmonie (Harmonie barev) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 17% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Albert Richards podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Albert Richards, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Building a Hutted Camp in Essex, 1942
100 návštěv · 12,5%
-
2
The Drop, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
3
View of Le Havre, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
4
Holland The Flooded Maas, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
5
Airborne Royal Army Service Corps Supply Dropping, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
6
Loading Containers on a Dakota Aircraft, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
7
The Advance, France Burnt Out German Petrol Tankers, 1944
100 návštěv · 12,5%
-
8
Inglesham Church and Rectory
100 návštěv · 12,5%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Albert Richards?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Albert Richards?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Albert Richards?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,7% | 25,0% |
| Měkké stínění | 43,3% | 37,5% |
| Střední jas | 36,7% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 13,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,7% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 23,3% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 30,0% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 40,9% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 13,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,7% | 50,0% |
| Vyvážená | 43,3% | 25,0% |
| Živobylé | 30,0% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,3% | 12,5% |
| Jemný | 20,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 37,5% |
| Výrazný | 30,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 26,7% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 26,7% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 43,3% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 12,5% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Albert Richards?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sappers Erecting Pickets in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escape from the Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Process of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Legends Self Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seacombe Ferry in Wartime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Searchlight Battery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Jump near Tatton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Industrial Battle Tanks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building a Hutted Camp in E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Take off and Landing Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Albert Richards podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Albert Richards a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Albert Richards
Který obraz od Albert Richards má nejvíce zhlédnutí?
- Building a Hutted Camp in Essex, s 100 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Albert Richards na AllPaintingsStore.com?
- 1 100 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 600 u obrazů).
Existuje nějaký styl Albert Richards, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 17% katalogu.