Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alfred Montague na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alfred Montague: údaje, které mají význam
Landscape with Boats and Tower je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Alfred Montague: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 28% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Evening at Bergen op Zoom, The Netherlands a Beauvais Cathedral and Market. Celkem 1 800 návštěv: 200 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Vyvážený (Kontrast) je preferovaným stylem: 28% návštěv, 6% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Alfred Montague podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Alfred Montague, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Landscape with Boats and Tower
500 návštěv · 27,8%
-
2
Evening at Bergen op Zoom, The Netherlands
200 návštěv · 11,1%
-
3
Beauvais Cathedral and Market
200 návštěv · 11,1%
-
4
On the Scheldt at Antwerp
200 návštěv · 11,1%
-
5
Winter scene
100 návštěv · 5,6%
-
6
A misty morning
100 návštěv · 5,6%
-
7
Landscape with a Ruined Castle
100 návštěv · 5,6%
-
8
Eton College from the River
100 návštěv · 5,6%
-
9
Children on a path
100 návštěv · 5,6%
-
10
Evening
100 návštěv · 5,6%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Alfred Montague?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Alfred Montague?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Alfred Montague?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,9% | 0,0% |
| Měkké stínění | 11,8% | 5,6% |
| Střední jas | 23,5% | 38,9% |
| Jasná rovnováha | 58,8% | 55,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 17,6% | 5,6% |
| Jemné odstíny | 23,5% | 22,2% |
| Vyvážená jemnost | 52,9% | 66,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,9% | 5,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 73,3% | 88,2% |
| Zemité tóny | 20,0% | 5,9% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,8% | 5,6% |
| Vyvážená | 82,3% | 88,9% |
| Živobylé | 5,9% | 5,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,9% | 27,8% |
| Výrazný | 17,6% | 11,1% |
| Prohlášení | 70,6% | 61,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,9% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 70,6% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 23,5% | 38,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Alfred Montague?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A misty morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Gathered outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ship on Fire off the North… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children on a path | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beauvais Cathedral and Mark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Ruined Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening at Bergen op Zoom,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Alfred Montague podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Alfred Montague a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Alfred Montague
Který obraz od Alfred Montague má nejvíce zhlédnutí?
- Landscape with Boats and Tower, s 500 návštěvami nebo 28% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Alfred Montague na AllPaintingsStore.com?
- 1 800 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 1 600 u obrazů).
Existuje nějaký styl Alfred Montague, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 28% návštěv oproti 6% katalogu.