Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alice Pike Barneyová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alice Pike Barneyová: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Alice Pike Barneyová na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je Medusa (also known as Laura Dreyfus Barney): 200 prohlídek, což představuje 5% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Peasant Girl a Self Portrait with Jabot. Alice Pike Barneyová celkem zaznamenal 5 700 návštěv, z toho 2 000 na stránce umělce a 3 700 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 80% z Srp 2026 na Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 4 700 návštěvami. Kupující prohlížejí počítače (95%), telefony (4%) a tablety (2%). Kupující mají sklon k Nejtmavší (Jasnost světla): tvoří to 57% návštěv, oproti 44% v katalogu umělce.
10 obrazů umělce Alice Pike Barneyová, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 10 obrazů autora Alice Pike Barneyová, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
-
1
Medusa (also known as Laura Dreyfus Barney), 1892
200 návštěv · 5,0%
-
2
Peasant Girl, 1900
200 návštěv · 5,0%
-
3
Self Portrait with Jabot, 1896
200 návštěv · 5,0%
-
4
The Fur Coat, 1898
200 návštěv · 5,0%
-
5
Head of the Artist
200 návštěv · 5,0%
-
6
The Fur Coat, 1898
200 návštěv · 5,0%
-
7
Self-Portrait in Painting Robe
200 návštěv · 5,0%
-
8
Allee dans le Parc, 1906
100 návštěv · 2,5%
-
9
Self Portrait Reflected in Mirror, 1896
100 návštěv · 2,5%
-
10
Laura at Sixteen, 1896
100 návštěv · 2,5%
Jaký zájem si měsíčně získává Alice Pike Barneyová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 200 |
| Čec 2026 | 1 200 | 3 500 |
| Srp 2026 | 500 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Alice Pike Barneyová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Alice Pike Barneyová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,0% | 57,5% |
| Měkké stínění | 36,0% | 25,0% |
| Střední jas | 14,0% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 7,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 37,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 17,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,4% | 63,6% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 24,2% |
| Neutrální tóny | 11,4% | 12,1% |
| Monochromní | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 47,5% |
| Vyvážená | 40,0% | 30,0% |
| Živobylé | 18,0% | 22,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,0% | 42,5% |
| Jemný | 30,0% | 22,5% |
| Vyvážený | 16,0% | 12,5% |
| Výrazný | 10,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 4,0% | 2,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 2,5% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 35,0% |
Které obrazy od Alice Pike Barneyová jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lunar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Reflected in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Captain Wheeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medusa (also known as Laura… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Allee dans le Parc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Natalie at Seven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait Reflected in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Stock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterlily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají kupující k prohlížení díel Alice Pike Barneyová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 400 | 94,7% |
| telefony | 200 | 3,5% |
| tablety | 100 | 1,8% |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Alice Pike Barneyová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Alice Pike Barneyová a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Alice Pike Barneyová: časté dotazy
Které obrazy od Alice Pike Barneyová jsou nejžádanější?
- Medusa (also known as Laura Dreyfus Barney) vede s 200 návštěvami (5% z celkového počtu zobrazení Alice Pike Barneyová). Výše uvedené pořadí ukazuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Alice Pike Barneyová?
- 5 700 návštěv za dvanáct měsíců: 2 000 na stránce umělce a 3 700 u jednotlivých obrazů.
Na jakých zařízeních si kupující prohlížejí díla Alice Pike Barneyová?
- Kupující prohlížejí na počítače (95%), telefony (4%) a tablety (2%); počítače představují 95% návštěv.
Který typ obrazů od Alice Pike Barneyová kupující preferují?
- Nejtmavší (Jasnost světla): 57% návštěv pro 44% katalogu.