Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anders Andersen-Lundby na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anders Andersen-Lundby: pohled kupujících
Kupující otevírají A Busy Town in Moonlight častěji než jakýkoli jiný obraz od Anders Andersen-Lundby: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Následují Illuminated Buildings in the Park a Man with Sledge in a Winter Landscape. Anders Andersen-Lundby získal celkem 1 000 návštěv: 500 na stránce umělce a 500 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 62% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Anders Andersen-Lundby: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Anders Andersen-Lundby s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
A Busy Town in Moonlight, 1882
200 návštěv · 25,0%
-
2
Illuminated Buildings in the Park, 1923
100 návštěv · 12,5%
-
3
Man with Sledge in a Winter Landscape, 1872
100 návštěv · 12,5%
-
4
A Hunter in a Winter Landscape
100 návštěv · 12,5%
-
5
Untitled (AQZMQC), 1872
100 návštěv · 12,5%
-
6
Wintery landscape with a farmer leading a horsewagon., 1880
100 návštěv · 12,5%
-
7
A clear winter day, 1891
100 návštěv · 12,5%
Jak se mění počet návštěv stránky Anders Andersen-Lundby podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Anders Andersen-Lundby?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Anders Andersen-Lundby odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 14,3% | 12,5% |
| Střední jas | 45,7% | 62,5% |
| Jasná rovnováha | 37,1% | 12,5% |
| Luminózní | 2,9% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 65,7% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 22,9% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 11,4% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 69,0% | 60,0% |
| Zemité tóny | 27,6% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,6% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 12,5% |
| Vyvážený | 17,1% | 0,0% |
| Výrazný | 25,7% | 25,0% |
| Prohlášení | 20,0% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 37,5% |
| Vyvážená harmonie | 5,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 45,7% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 25,7% | 50,0% |
Která díla Anders Andersen-Lundby zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape at a coast. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woman and a boy on a coun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQZMQC) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Children on the commons. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter landscape. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A man on a snow covered ave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coast of North Zealand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing ships off the coast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing in the firewood. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with Sledge in a Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Anders Andersen-Lundby?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Anders Andersen-Lundby a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 400 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 600 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 700 |
| út 10 Lis (předpověď) | 200 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 800 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
O Anders Andersen-Lundby na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Anders Andersen-Lundby má nejvíce prohlédnutí?
- A Busy Town in Moonlight: 200 prohlédnutí, což představuje 25% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Anders Andersen-Lundby?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 500 u obrazů.
Jaký styl malby od Anders Andersen-Lundby přitahuje kupující?
- Obrazy typu Prohlášení (Kontrast): 62% návštěv, 20% katalogu.