Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andre Giroux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andre Giroux: údaje, které mají význam
Ruins in the Roman Campagna je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Andre Giroux: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) a Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Celkem 600 návštěv: 200 na stránce umělce a 400 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 500 návštěvami. Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 83% návštěv, 38% katalogu.
Top 4 obrazů umělce Andre Giroux podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Andre Giroux, který lidé otevírají nejčastěji.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
400
Srp 2026
100
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
0
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Andre Giroux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Andre Giroux?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
33,3%
66,7%
Pokojný
33,3%
33,3%
Romantický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
33,3%
66,7%
Pokojný
33,3%
33,3%
Dramatický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
15,4%
16,7%
Měkké stínění
38,5%
83,3%
Střední jas
30,8%
0,0%
Jasná rovnováha
7,7%
0,0%
Luminózní
7,7%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
23,1%
0,0%
Jemné odstíny
53,8%
83,3%
Vyvážená jemnost
15,4%
16,7%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
77,8%
100,0%
Neutrální tóny
11,1%
0,0%
Pastelové barvy
11,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,8%
16,7%
Vyvážená
61,5%
83,3%
Živobylé
7,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
38,5%
33,3%
Výrazný
15,4%
33,3%
Prohlášení
46,2%
33,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
7,7%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
53,8%
66,7%
Jednotná paleta
38,5%
33,3%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Andre Giroux?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení diváků Andre Giroux podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Andre Giroux a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Počet dotazů na Andre Giroux
Který obraz od Andre Giroux má nejvíce zhlédnutí?
Ruins in the Roman Campagna, s 200 návštěvami nebo 33% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 4.
Kolik návštěv má Andre Giroux na AllPaintingsStore.com?
600 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Andre Giroux, který návštěvníci preferují?
Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 83% návštěv oproti 38% katalogu.