Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrew Melrose na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Andrew Melrose: údaje, které mají význam
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Andrew Melrose: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa a Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey. Celkem 1 100 návštěv: 400 na stránce umělce a 700 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 57% návštěv, 19% katalogu.
Top 6 obrazů umělce Andrew Melrose podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Andrew Melrose, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), 1872
200 návštěv · 28,6%
-
2
Westward the Star of Empire Takes its Way: Near Council Bluffs, Iowa, 1867
100 návštěv · 14,3%
-
3
Valley of the Hackensack from the Estate of L. Becker, Esq, Union City, New Jersey
100 návštěv · 14,3%
-
4
The Old Oaken Bucket
100 návštěv · 14,3%
-
5
Near Harper's Ferry
100 návštěv · 14,3%
-
6
Ships Coming Onto Shore
100 návštěv · 14,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Andrew Melrose?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Andrew Melrose?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Andrew Melrose?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,8% | 57,1% |
| Střední jas | 46,9% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 25,0% | 0,0% |
| Luminózní | 3,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 53,1% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 28,1% | 57,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,8% | 14,3% |
| Vyvážená | 71,9% | 85,7% |
| Živobylé | 9,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 3,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 14,3% |
| Výrazný | 12,5% | 28,6% |
| Prohlášení | 78,1% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,1% | 57,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,6% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Andrew Melrose?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whiskey Still by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Washington, DC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westward the Star of Empire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sioux Tribe on the Platte R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Traveling Through Mount Man… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley of the Hackensack fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Shasta, California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deleware Water Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Andrew Melrose podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Andrew Melrose a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Andrew Melrose
Který obraz od Andrew Melrose má nejvíce zhlédnutí?
- Communipaw (also known as Jersey City, between Newark and New York Bays), s 200 návštěvami nebo 29% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 6.
Kolik návštěv má Andrew Melrose na AllPaintingsStore.com?
- 1 100 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 700 u obrazů).
Existuje nějaký styl Andrew Melrose, který návštěvníci preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 57% návštěv oproti 19% katalogu.