Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anne Vallayer-Costerová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anne Vallayer-Costerová: údaje, které mají význam
Still-Life with Tuft of Marine Plants, Shells and Corals je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Anne Vallayer-Costerová: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich La jatte blanche a Still life of flowers in a vase with a shell. Celkem 2 400 návštěv: 1 200 na stránce umělce a 1 200 u obrazů. Nárůst o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Jemné odstíny (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 71% návštěv, 38% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Anne Vallayer-Costerová podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Anne Vallayer-Costerová, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Still-Life with Tuft of Marine Plants, Shells and Corals, 1769
200 návštěv · 14,3%
-
2
La jatte blanche, 1810
200 návštěv · 14,3%
-
3
Still life of flowers in a vase with a shell
200 návštěv · 14,3%
-
4
A still life of mackerel, glassware, a loaf of bread and lemons on a table with a white cloth
100 návštěv · 7,1%
-
5
Attributes Of Painting, Sculpture, And Architecture
100 návštěv · 7,1%
-
6
Bouquet of Flowers in a Vase, 1777
100 návštěv · 7,1%
-
7
Attributes Of Music
100 návštěv · 7,1%
-
8
Still Life With Peaches And Grapes
100 návštěv · 7,1%
-
9
Portrait Of An Elderly Lady With Her Daughter
100 návštěv · 7,1%
-
10
Winter
100 návštěv · 7,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Anne Vallayer-Costerová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 000 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Anne Vallayer-Costerová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Anne Vallayer-Costerová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 50,0% | 50,0% |
| Měkké stínění | 21,9% | 42,9% |
| Střední jas | 21,9% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 53,1% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 71,4% |
| Vyvážená jemnost | 9,4% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 12,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 75,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 25,0% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,1% | 0,0% |
| Jemný | 21,9% | 35,7% |
| Vyvážený | 9,4% | 7,1% |
| Výrazný | 12,5% | 7,1% |
| Prohlášení | 53,1% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 15,6% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 78,6% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Anne Vallayer-Costerová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Tuft of Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers and Conch S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Mackerel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attributes Of Painting, Scu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of An Elderly Lady… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Peaches And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La jatte blanche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still life of flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait Of An Elderly Woma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Anne Vallayer-Costerová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 200 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Anne Vallayer-Costerová a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 20 Zář | 100 |
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj (předpověď) | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Anne Vallayer-Costerová
Který obraz od Anne Vallayer-Costerová má nejvíce zhlédnutí?
- Still-Life with Tuft of Marine Plants, Shells and Corals, s 200 návštěvami nebo 14% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Anne Vallayer-Costerová na AllPaintingsStore.com?
- 2 400 za dvanáct měsíců (1 200 na stránce umělce, 1 200 u obrazů).
Existuje nějaký styl Anne Vallayer-Costerová, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 71% návštěv oproti 38% katalogu.