Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anthony Vandyke Copley Fielding na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anthony Vandyke Copley Fielding: pohled kupujících
Kupující otevírají John Frederick Lewis častěji než jakýkoli jiný obraz od Anthony Vandyke Copley Fielding: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Následují A fishing vessel heading out to sea in a squall a Sunset, Sussex. Anthony Vandyke Copley Fielding získal celkem 900 návštěv: 0 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 900 návštěv. Výsledek je jasný: Monochromní (Intenzita barev) si připomíná 80% návštěv, přestože tvoří pouze 34% katalogu.
Anthony Vandyke Copley Fielding: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Anthony Vandyke Copley Fielding s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
John Frederick Lewis
200 návštěv · 20,0%
-
2
A fishing vessel heading out to sea in a squall
200 návštěv · 20,0%
-
3
Sunset, Sussex
200 návštěv · 20,0%
-
4
Figures by a lake at dusk
100 návštěv · 10,0%
-
5
Figures Conversing In A Mountainous Lake Landscape
100 návštěv · 10,0%
-
6
Loch Achray Ruskin
100 návštěv · 10,0%
-
7
A Herdsman With Cattle Above Rydal Water In The Lake District
100 návštěv · 10,0%
Jak se mění počet návštěv stránky Anthony Vandyke Copley Fielding podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Anthony Vandyke Copley Fielding?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Anthony Vandyke Copley Fielding odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 20,0% |
| Měkké stínění | 14,0% | 30,0% |
| Střední jas | 34,0% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 26,0% | 40,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,0% | 60,0% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,7% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 36,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 9,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 80,0% |
| Vyvážená | 48,0% | 20,0% |
| Živobylé | 18,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 30,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 32,0% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 20,0% |
Která díla Anthony Vandyke Copley Fielding zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs Susannah Milner-gibson,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Frederick Lewis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Francis Pettit Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Cox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lewis Cubitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Cubitt, Lord Mayor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Wordsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Cardwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam Sedgwick, Fellow, Geol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Savage Landor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Anthony Vandyke Copley Fielding?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Anthony Vandyke Copley Fielding a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O Anthony Vandyke Copley Fielding na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Anthony Vandyke Copley Fielding má nejvíce prohlédnutí?
- John Frederick Lewis: 200 prohlédnutí, což představuje 20% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Anthony Vandyke Copley Fielding?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců, 0 na stránce umělce a 900 u obrazů.
Jaký styl malby od Anthony Vandyke Copley Fielding přitahuje kupující?
- Obrazy typu Monochromní (Intenzita barev): 80% návštěv, 34% katalogu.