Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antoine Vollon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antoine Vollon: údaje, které mají význam
Mound of Butter je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Antoine Vollon: 4 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 81% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich View of Antwerp a Peonies and Apple Blossoms in a Chinese Vase. Celkem 6 500 návštěv: 900 na stránce umělce a 5 600 u obrazů. Nárůst o 50% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 6 000 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (78%), telefony (11%) a tablety (11%). Jednotná paleta (Harmonie barev) je preferovaným stylem: 85% návštěv, 17% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Antoine Vollon podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Antoine Vollon, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Mound of Butter, 1885
4 800 návštěv · 81,4%
-
2
View of Antwerp
300 návštěv · 5,1%
-
3
Peonies and Apple Blossoms in a Chinese Vase
100 návštěv · 1,7%
-
4
A Still Life with a Basket of Flowers
100 návštěv · 1,7%
-
5
Still life of cherries in a bowl
100 návštěv · 1,7%
-
6
Still Life With Cutlets
100 návštěv · 1,7%
-
7
View of the Church of Notre Dame de Lorette and the Rue Fléchier, Paris, Antoine Vollon, c. 1860 - c. 1900, 1900
100 návštěv · 1,7%
-
8
A Basket Of Fruit
100 návštěv · 1,7%
-
9
Portrait Of A Child
100 návštěv · 1,7%
-
10
Thatched Cottage
100 návštěv · 1,7%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Antoine Vollon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 5 400 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Antoine Vollon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Antoine Vollon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 53,3% | 8,5% |
| Měkké stínění | 26,7% | 84,8% |
| Střední jas | 10,0% | 6,8% |
| Jasná rovnováha | 6,7% | 0,0% |
| Luminózní | 3,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,3% | 5,1% |
| Jemné odstíny | 26,7% | 5,1% |
| Vyvážená jemnost | 16,7% | 83,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,3% | 6,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,8% | 98,2% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 1,8% |
| Neutrální tóny | 8,3% | 0,0% |
| Monochromní | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,7% | 6,8% |
| Vyvážená | 46,7% | 88,1% |
| Živobylé | 6,7% | 5,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,7% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 3,4% |
| Vyvážený | 16,7% | 1,7% |
| Výrazný | 23,3% | 3,4% |
| Prohlášení | 36,7% | 91,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,7% | 1,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 60,0% | 13,6% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 84,8% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Antoine Vollon?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Cheese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mound of Butter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 700 | 0 | 100 |
| A Still Life with a Bowl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies and Apple Blossoms… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Pen, Jug,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Cutlets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of cherries in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Bottle of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Antoine Vollon?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 100 | 78,5% |
| telefony | 700 | 10,8% |
| tablety | 700 | 10,8% |
Jaké je rozdělení diváků Antoine Vollon podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| italsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Antoine Vollon a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 300 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Antoine Vollon
Který obraz od Antoine Vollon má nejvíce zhlédnutí?
- Mound of Butter, s 4 800 návštěvami nebo 81% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Antoine Vollon na AllPaintingsStore.com?
- 6 500 za dvanáct měsíců (900 na stránce umělce, 5 600 u obrazů).
Prohlíží se profil Antoine Vollon častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (78%), telefony (11%) a tablety (11%); nejvíce je využívá počítače s podílem 78%.
Existuje nějaký styl Antoine Vollon, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 85% návštěv oproti 17% katalogu.