Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anton Mauve na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anton Mauve: pohled kupujících
Kupující otevírají Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 častěji než jakýkoli jiný obraz od Anton Mauve: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 9% celkového počtu. Následují Scheveningen a A Team and Pull-cart. Anton Mauve získal celkem 5 200 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 4 100 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 700% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 4 300 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (83%), telefony (12%) a tablety (6%). Výsledek je jasný: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 25% návštěv, přestože tvoří pouze 6% katalogu.
Anton Mauve: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Anton Mauve s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886
400 návštěv · 9,1%
-
2
Scheveningen, 1874
300 návštěv · 6,8%
-
3
A Team and Pull-cart
300 návštěv · 6,8%
-
4
The country road
300 návštěv · 6,8%
-
5
A peasant woman by a barn
200 návštěv · 4,5%
-
6
Crossing the Heath
200 návštěv · 4,5%
-
7
Grazing sheep
200 návštěv · 4,5%
-
8
Finished grazing
200 návštěv · 4,5%
-
9
Landscape With Shepherd And Sheep
200 návštěv · 4,5%
-
10
Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888
200 návštěv · 4,5%
Jak se mění počet návštěv stránky Anton Mauve podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 3 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 700 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Anton Mauve?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Anton Mauve odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 11,4% |
| Měkké stínění | 22,0% | 9,1% |
| Střední jas | 42,0% | 45,5% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 29,5% |
| Luminózní | 6,0% | 4,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 40,9% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 29,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 4,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,6% | 47,2% |
| Zemité tóny | 40,7% | 44,4% |
| Tmavé tóny | 3,7% | 5,6% |
| Monochromní | 0,0% | 2,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 38,6% |
| Vyvážená | 46,0% | 50,0% |
| Živobylé | 12,0% | 11,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 6,8% |
| Jemný | 32,0% | 11,4% |
| Vyvážený | 8,0% | 13,6% |
| Výrazný | 32,0% | 34,1% |
| Prohlášení | 16,0% | 34,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 2,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 66,0% | 45,5% |
Která díla Anton Mauve zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2X6N7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman from Laren with lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Ramassage du Goémon (Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| A Dutch Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cow in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Anton Mauve podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 300 | 82,7% |
| telefony | 600 | 11,5% |
| tablety | 300 | 5,8% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Anton Mauve?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 500 | 55,6% |
| italsky | 200 | 22,2% |
| finsky | 100 | 11,1% |
| švédsky | 100 | 11,1% |
Kolik denních návštěv má Anton Mauve a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 200 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O Anton Mauve na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Anton Mauve má nejvíce prohlédnutí?
- Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 prohlédnutí, což představuje 9% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Anton Mauve?
- 5 200 návštěv za dvanáct měsíců, 1 100 na stránce umělce a 4 100 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Anton Mauve?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (83%), telefony (12%) a tablety (6%); na prvním místě je počítače se zastoupením 83%.
Jaký styl malby od Anton Mauve přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 25% návštěv, 6% katalogu.