Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Muñoz Degrain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antonio Muñoz Degrain: pohled kupujících
Kupující otevírají El Safo častěji než jakýkoli jiný obraz od Antonio Muñoz Degrain: 1 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Následují Granada a Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain získal celkem 7 000 návštěv: 1 800 na stránce umělce a 5 200 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 250% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 5 100 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (76%) a telefony (24%). Výsledek je jasný: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 33% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Antonio Muñoz Degrain: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Antonio Muñoz Degrain s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
El Safo
1 400 návštěv · 24,6%
-
2
Granada
300 návštěv · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 návštěv · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 návštěv · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 návštěv · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 návštěv · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 návštěv · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 návštěv · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 návštěv · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 návštěv · 1,8%
Jak se mění počet návštěv stránky Antonio Muñoz Degrain podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 1 000 | 4 100 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 700 | 700 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Antonio Muñoz Degrain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Antonio Muñoz Degrain odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,0% | 43,9% |
| Měkké stínění | 44,0% | 45,6% |
| Střední jas | 24,0% | 10,5% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 28,1% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 15,8% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 40,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 32,0% | 15,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,0% | 64,1% |
| Tmavé tóny | 40,0% | 35,9% |
| Přírodní motivy | 2,5% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 54,0% | 56,1% |
| Živobylé | 28,0% | 10,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 5,3% |
| Jemný | 26,0% | 40,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 10,5% |
| Výrazný | 22,0% | 17,5% |
| Prohlášení | 30,0% | 26,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 7,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 29,8% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 24,6% |
Která díla Antonio Muñoz Degrain zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Descendimiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fuente de la Sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Un peregrino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| El Anacoreta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Antonio Muñoz Degrain podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 300 | 75,7% |
| telefony | 1 700 | 24,3% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Antonio Muñoz Degrain?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 40,0% |
| francouzsky | 200 | 40,0% |
| španělsky | 100 | 20,0% |
Kolik denních návštěv má Antonio Muñoz Degrain a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 300 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
O Antonio Muñoz Degrain na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Antonio Muñoz Degrain má nejvíce prohlédnutí?
- El Safo: 1 400 prohlédnutí, což představuje 25% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Antonio Muñoz Degrain?
- 7 000 návštěv za dvanáct měsíců, 1 800 na stránce umělce a 5 200 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Antonio Muñoz Degrain?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (76%) a telefony (24%); na prvním místě je počítače se zastoupením 76%.
Jaký styl malby od Antonio Muñoz Degrain přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 33% návštěv, 14% katalogu.