Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Archibald Thorburn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Archibald Thorburn: údaje, které mají význam
A Peregrine Falcon On A Cliff je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Archibald Thorburn: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 7% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Cock And Hen Pheasant At The Edge Of A Wood a Dormice. Celkem 7 700 návštěv: 1 400 na stránce umělce a 6 300 u obrazů. Nárůst o 350% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 6 300 návštěvami. Rozdělení podle zařízení: počítače (81%) a telefony (19%). Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 29% návštěv, 16% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Archibald Thorburn podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Archibald Thorburn, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
A Peregrine Falcon On A Cliff
500 návštěv · 6,8%
-
2
Cock And Hen Pheasant At The Edge Of A Wood
300 návštěv · 4,1%
-
3
Dormice
200 návštěv · 2,7%
-
4
A Winter Dawn, Pheasants In The Snow
200 návštěv · 2,7%
-
5
Partridge rising
200 návštěv · 2,7%
-
6
A Cock And Hen Red Grouse
200 návštěv · 2,7%
-
7
Partridges 1
200 návštěv · 2,7%
-
8
A Pair Of Pheasants
200 návštěv · 2,7%
-
9
A Red Grouse in the Snow, 1909
100 návštěv · 1,4%
-
10
Bluetits On A Teasel
100 návštěv · 1,4%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Archibald Thorburn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 600 | 5 700 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 700 | 200 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Archibald Thorburn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Archibald Thorburn?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 9,6% |
| Měkké stínění | 16,0% | 28,8% |
| Střední jas | 40,0% | 28,8% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 27,4% |
| Luminózní | 2,0% | 5,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,0% | 21,9% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 37,0% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 27,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 13,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,2% | 43,1% |
| Neutrální tóny | 41,7% | 36,2% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 13,8% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 5,2% |
| Monochromní | 2,8% | 1,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 31,5% |
| Vyvážená | 60,0% | 60,3% |
| Živobylé | 10,0% | 8,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 12,3% |
| Jemný | 20,0% | 26,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 11,0% |
| Výrazný | 14,0% | 20,5% |
| Prohlášení | 38,0% | 30,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 13,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 19,2% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 4,1% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 41,1% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 21,9% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Archibald Thorburn?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cock And Hen Pheasant At Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Woodcock Roding At Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Chance before Dark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Young Partridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woodcock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rabbits; Blue Tit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naboth's Vineyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cock And Hen Pheasant In Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pair of Satyr Tragopans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony nebo počítače: kde se prohlížel/a Archibald Thorburn?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit tabulku
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 200 | 80,5% |
| telefony | 1 500 | 19,5% |
Jaké je rozdělení diváků Archibald Thorburn podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Archibald Thorburn a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 200 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Archibald Thorburn
Který obraz od Archibald Thorburn má nejvíce zhlédnutí?
- A Peregrine Falcon On A Cliff, s 500 návštěvami nebo 7% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Archibald Thorburn na AllPaintingsStore.com?
- 7 700 za dvanáct měsíců (1 400 na stránce umělce, 6 300 u obrazů).
Prohlíží se profil Archibald Thorburn častěji na telefonech nebo počítačích?
- Návštěvy jsou rozděleny podle počítače (81%) a telefony (19%); nejvíce je využívá počítače s podílem 81%.
Existuje nějaký styl Archibald Thorburn, který návštěvníci preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 29% návštěv oproti 16% katalogu.