Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Armando Morales na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Armando Morales: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Mujeres en el agua častěji než jakýkoli jiný obraz od Armando Morales: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Následují Title translation: Desnudo sentado a Selva. Armando Morales získal celkem 7 600 návštěv: 7 400 na stránce umělce a 200 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 188% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Říj 2026: 4 900 návštěv. Prohlížejí si v španělsky (83%), anglicky (9%) a bulharsky (2%). Přicházejí z Nikaragua (76%), Spojené státy americké (11%) a Bulharsko (2%). Počet návštěv podle zařízení: telefony (57%), počítače (39%) a tablety (4%). Výsledek je jasný: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 38% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Armando Morales: 8 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
8 obrazů autora Armando Morales s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Mujeres en el agua, 1970
500 návštěv · 19,2%
-
2
Title translation: Desnudo sentado, 1972
500 návštěv · 19,2%
-
3
Selva
400 návštěv · 15,4%
-
4
Tauromaquia X
400 návštěv · 15,4%
-
5
Adiós a Sandino IV
300 návštěv · 11,5%
-
6
Pescadoras II
300 návštěv · 11,5%
-
7
Fruit
100 návštěv · 3,8%
-
8
Circus
100 návštěv · 3,8%
Jak se mění počet návštěv stránky Armando Morales podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 200 |
| Srp 2026 | 400 | 0 |
| Zář 2026 | 1 700 | 0 |
| Říj 2026 | 4 900 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Armando Morales?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Armando Morales odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,3% | 11,5% |
| Měkké stínění | 50,0% | 50,0% |
| Střední jas | 13,6% | 19,2% |
| Jasná rovnováha | 9,1% | 19,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 81,8% | 80,8% |
| Jemné odstíny | 13,6% | 19,2% |
| Vyvážená jemnost | 4,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 81,8% | 80,8% |
| Vyvážená | 18,2% | 19,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,4% | 0,0% |
| Jemný | 22,7% | 30,8% |
| Vyvážený | 13,6% | 11,5% |
| Výrazný | 13,6% | 19,2% |
| Prohlášení | 13,6% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,4% | 26,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 38,5% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 27,3% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 4,5% | 0,0% |
Která díla Armando Morales zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title translation: Desnudo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pescadoras II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adiós a Sandino IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres en el agua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of Male and Female To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Women at the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Municipal Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jungle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainforest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Armando Morales podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 4 300 | 56,6% |
| počítače | 3 000 | 39,5% |
| tablety | 300 | 3,9% |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Armando Morales?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 3 800 | 82,6% |
| anglicky | 400 | 8,7% |
| bulharsky | 100 | 2,2% |
| česky | 100 | 2,2% |
| italsky | 100 | 2,2% |
| portugalsky | 100 | 2,2% |
Kolik denních návštěv má Armando Morales a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 1 000 |
| po 19 Říj | 800 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 300 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 300 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Armando Morales na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Armando Morales má nejvíce prohlédnutí?
- Mujeres en el agua: 500 prohlédnutí, což představuje 19% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 8 obrazů.
Jak velkou je komunitou Armando Morales?
- 7 600 návštěv za dvanáct měsíců, 7 400 na stránce umělce a 200 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Armando Morales?
- Rozdělení návštěvnosti je telefony (57%), počítače (39%) a tablety (4%); na prvním místě je telefony se zastoupením 57%.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Armando Morales?
- V španělsky (83%), anglicky (9%) a bulharsky (2%). španělsky: 83%.
Jaký styl malby od Armando Morales přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Prohlášení (Kontrast): 38% návštěv, 14% katalogu.