Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Auguste Herbin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Auguste Herbin: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Hamburg's Port častěji než jakýkoli jiný obraz od Auguste Herbin: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Následují Landscape with Poplars a Corsican Landscape. Auguste Herbin získal celkem 1 600 návštěv: 900 na stránce umělce a 700 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 50% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 800 návštěv. Výsledek je jasný: Zemité tóny (Barevná paleta) si připomíná 62% návštěv, přestože tvoří pouze 35% katalogu.
Auguste Herbin: 9 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
9 obrazů autora Auguste Herbin s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Hamburg's Port, 1907
200 návštěv · 20,0%
-
2
Landscape with Poplars, 1907
100 návštěv · 10,0%
-
3
Corsican Landscape, 1907
100 návštěv · 10,0%
-
4
Landscape at Creteil, 1909
100 návštěv · 10,0%
-
5
Entrance to the Corbeau Mill, 1908
100 návštěv · 10,0%
-
6
Composition, 1916
100 návštěv · 10,0%
-
7
The Coast at Haute Isle, 1906
100 návštěv · 10,0%
-
8
Composition, 1927
100 návštěv · 10,0%
-
9
Church at Orgeruse, 1908
100 návštěv · 10,0%
Jak se mění počet návštěv stránky Auguste Herbin podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 100 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Auguste Herbin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Auguste Herbin odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 10,0% |
| Měkké stínění | 14,3% | 10,0% |
| Střední jas | 57,1% | 80,0% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 0,0% |
| Luminózní | 4,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 38,1% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 35,3% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 35,3% | 25,0% |
| Neutrální tóny | 29,4% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 52,4% | 60,0% |
| Živobylé | 33,3% | 40,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 9,5% | 10,0% |
| Vyvážený | 4,8% | 20,0% |
| Výrazný | 9,5% | 10,0% |
| Prohlášení | 71,4% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 33,3% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,1% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 19,1% | 30,0% |
| Silná barevná jednotnost | 23,8% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 4,8% | 0,0% |
Která díla Auguste Herbin zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Herbin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamburg's Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Orgeruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Coast at Haute Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mill at Saint Bénin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Corbeau Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Creteil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corsican Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Auguste Herbin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| italsky | 100 | 33,3% |
Kolik denních návštěv má Auguste Herbin a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O Auguste Herbin na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Auguste Herbin má nejvíce prohlédnutí?
- Hamburg's Port: 200 prohlédnutí, což představuje 20% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 9 obrazů.
Jak velkou je komunitou Auguste Herbin?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 900 na stránce umělce a 700 u obrazů.
Jaký styl malby od Auguste Herbin přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Zemité tóny (Barevná paleta): 62% návštěv, 35% katalogu.