Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bartolomé Esteban Murillo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Bartolomé Esteban Murillo: pohled kupujících
Kupující otevírají Immaculate Conception of Soult častěji než jakýkoli jiný obraz od Bartolomé Esteban Murillo: 1 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Následují the immaculate conception a The Assumption of the Virgin. Bartolomé Esteban Murillo získal celkem 34 100 návštěv: 3 600 na stránce umělce a 30 500 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 2% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 22 800 návštěv. Prohlížejí si v španělsky (30%), francouzsky (30%) a anglicky (10%). Počet návštěv podle zařízení: počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%). Výsledek je jasný: Duchovní (Emoční náboj) si připomíná 64% návštěv, přestože tvoří pouze 50% katalogu.
Bartolomé Esteban Murillo: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Bartolomé Esteban Murillo s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Bartolomé Esteban Murillo podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 100
21 700
Srp 2026
100
5 100
Zář 2026
2 300
3 000
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Bartolomé Esteban Murillo odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
50,0%
42,7%
Dramatický
10,0%
20,3%
Pokojný
20,0%
11,5%
Klidná atmosféra
10,0%
6,2%
Elegance
0,0%
5,7%
Inspirační
0,0%
5,2%
Romantický
0,0%
3,6%
Mystický
0,0%
2,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
50,0%
64,1%
Reflektivní
0,0%
9,4%
Pokojný
0,0%
7,8%
Eterický
30,0%
2,6%
Dramatický
0,0%
3,6%
Klidná
10,0%
2,6%
Melancholický
0,0%
2,6%
Nostalgický
0,0%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,0%
47,5%
Měkké stínění
42,0%
33,7%
Střední jas
4,0%
15,8%
Jasná rovnováha
8,0%
2,9%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
30,0%
27,6%
Jemné odstíny
28,0%
34,3%
Vyvážená jemnost
34,0%
28,1%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
10,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
77,3%
83,9%
Tmavé tóny
11,4%
12,5%
Neutrální tóny
11,4%
3,2%
Monochromní
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
38,7%
Vyvážená
66,0%
53,4%
Živobylé
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
3,2%
Jemný
22,0%
13,5%
Vyvážený
10,0%
9,1%
Výrazný
16,0%
22,6%
Prohlášení
42,0%
51,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
5,0%
Vyvážená harmonie
14,0%
12,9%
Silná barevná jednotnost
58,0%
57,5%
Jednotná paleta
20,0%
17,9%
Která díla Bartolomé Esteban Murillo zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Return of the Prodigal Son
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Jaké je rozdělení publika Bartolomé Esteban Murillo podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
26 500
77,7%
telefony
7 100
20,8%
tablety
500
1,5%
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Bartolomé Esteban Murillo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
900
30,0%
francouzsky
900
30,0%
anglicky
300
10,0%
maďarsky
200
6,7%
italsky
200
6,7%
slovensky
200
6,7%
portugalsky
100
3,3%
rusky
100
3,3%
švédsky
100
3,3%
Kolik denních návštěv má Bartolomé Esteban Murillo a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
900
út 29 Zář
300
st 30 Zář
400
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
400
út 6 Říj
900
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
700
po 12 Říj
0
út 13 Říj
800
st 14 Říj
300
čt 15 Říj (předpověď)
400
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
300
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
300
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
300
po 26 Říj (předpověď)
300
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
300
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
300
O Bartolomé Esteban Murillo na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Bartolomé Esteban Murillo má nejvíce prohlédnutí?
Immaculate Conception of Soult: 1 800 prohlédnutí, což představuje 5% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Bartolomé Esteban Murillo?
34 100 návštěv za dvanáct měsíců, 3 600 na stránce umělce a 30 500 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Rozdělení návštěvnosti je počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%); na prvním místě je počítače se zastoupením 78%.
V jakých jazycích si kupující čtou o Bartolomé Esteban Murillo?
V španělsky (30%), francouzsky (30%) a anglicky (10%). španělsky: 30%.
Jaký styl malby od Bartolomé Esteban Murillo přitahuje kupující?
Obrazy typu Duchovní (Emoční náboj): 64% návštěv, 50% katalogu.