Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Marshall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Benjamin Marshall: pohled kupujících
Kupující otevírají Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804 častěji než jakýkoli jiný obraz od Benjamin Marshall: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Následují Daniel Lambert a Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -. Benjamin Marshall získal celkem 1 200 návštěv: 200 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 200 návštěv. Výsledek je jasný: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 38% návštěv, přestože tvoří pouze 18% katalogu.
Benjamin Marshall: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Benjamin Marshall s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804
200 návštěv · 15,4%
-
2
Daniel Lambert
100 návštěv · 7,7%
-
3
Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -, 1800
100 návštěv · 7,7%
-
4
James Belcher, Bare-knuckle Champion Of England
100 návštěv · 7,7%
-
5
Daniel Lambert -
100 návštěv · 7,7%
-
6
Ohn Hilton, Judge Of The Course At Newmarket
100 návštěv · 7,7%
-
7
A Farmer With A Horse And Cart
100 návštěv · 7,7%
-
8
Muly moloch
100 návštěv · 7,7%
-
9
George, Marquess Of Huntly
100 návštěv · 7,7%
-
10
Mully Moloch
100 návštěv · 7,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Benjamin Marshall podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Benjamin Marshall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Benjamin Marshall odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,0% | 15,4% |
| Měkké stínění | 26,0% | 30,8% |
| Střední jas | 30,0% | 30,8% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 23,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 7,7% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 30,8% |
| Vyvážená jemnost | 48,0% | 61,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 53,8% |
| Neutrální tóny | 18,2% | 38,5% |
| Tmavé tóny | 6,8% | 7,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 15,4% |
| Vyvážená | 70,0% | 69,2% |
| Živobylé | 6,0% | 15,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 0,0% |
| Jemný | 26,0% | 23,1% |
| Vyvážený | 18,0% | 23,1% |
| Výrazný | 12,0% | 15,4% |
| Prohlášení | 32,0% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 7,7% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 38,5% |
Která díla Benjamin Marshall zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.G. Shaddick, the Celebrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| General Sir Thomas Stirling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Barn With A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Gully, engraved by Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ispwell lass, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr John Bowles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Golden Chestnut Racehorse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Benjamin Marshall?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Benjamin Marshall a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O Benjamin Marshall na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Benjamin Marshall má nejvíce prohlédnutí?
- Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804: 200 prohlédnutí, což představuje 15% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Benjamin Marshall?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, 200 na stránce umělce a 1 000 u obrazů.
Jaký styl malby od Benjamin Marshall přitahuje kupující?
- Obrazy typu Neutrální tóny (Barevná paleta): 38% návštěv, 18% katalogu.