Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benny Andrews na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Benny Andrews: údaje, které mají význam
Konfrontace 2 (John Lewisova série) je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Benny Andrews: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 10% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich From the Mountain Top a Trio (Study for Symbols). Celkem 2 600 návštěv: 1 000 na stránce umělce a 1 600 u obrazů. Pokles o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 2 300 návštěvami. Prohlášení (Kontrast) je preferovaným stylem: 58% návštěv, 32% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Benny Andrews podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Benny Andrews, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Benny Andrews?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
900
1 400
Srp 2026
100
200
Zář 2026
0
0
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Benny Andrews?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Benny Andrews?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
42,9%
42,9%
Inspirační
28,6%
28,6%
Hravý
14,3%
14,3%
Elegance
0,0%
14,3%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
57,1%
42,9%
Nadějný
14,3%
28,6%
Radostný
14,3%
14,3%
Klidná
0,0%
14,3%
Duchovní
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
4,0%
5,3%
Střední jas
10,0%
21,1%
Jasná rovnováha
32,0%
52,6%
Luminózní
54,0%
21,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
58,0%
31,6%
Jemné odstíny
26,0%
36,8%
Vyvážená jemnost
12,0%
21,1%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
10,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
51,0%
63,2%
Monochromní
34,7%
21,1%
Tmavé tóny
6,1%
10,5%
Pastelové barvy
6,1%
0,0%
Zemité tóny
2,0%
0,0%
Přírodní motivy
0,0%
5,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
21,1%
Vyvážená
54,0%
57,9%
Živobylé
12,0%
21,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
42,0%
21,1%
Jemný
2,0%
0,0%
Vyvážený
8,0%
15,8%
Výrazný
16,0%
5,3%
Prohlášení
32,0%
57,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
36,8%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
5,3%
Vyvážená harmonie
14,0%
21,1%
Silná barevná jednotnost
24,0%
15,8%
Jednotná paleta
40,0%
21,1%
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Benny Andrews?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Pettus Bridge (John Lew…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Segregation (John Lewis Ser…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Weathering The Storm (John…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
John Lewis Speaking at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fun #2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Konfrontace 2 (John Lewisov…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sermon (John Lewis Seri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Confrontation 1 (John Lewis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Library (John Lewis Series)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Attackers (John Lewis Serie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení diváků Benny Andrews podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Benny Andrews a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
Počet dotazů na Benny Andrews
Který obraz od Benny Andrews má nejvíce zhlédnutí?
Konfrontace 2 (John Lewisova série), s 200 návštěvami nebo 10% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Benny Andrews na AllPaintingsStore.com?
2 600 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 1 600 u obrazů).
Existuje nějaký styl Benny Andrews, který návštěvníci preferují?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 58% návštěv oproti 32% katalogu.