Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bernard Iii Lens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Bernard Iii Lens: pohled kupujících
Kupující otevírají Self portrait, častěji než jakýkoli jiný obraz od Bernard Iii Lens: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 67% celkového počtu. Následují Trade Card For Bernard Lens Iii, Engraved By Louis. Bernard Iii Lens získal celkem 900 návštěv: 600 na stránce umělce a 300 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Vyvážený (Kontrast) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Bernard Iii Lens: 2 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
2 obrazů autora Bernard Iii Lens s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
Jak se mění počet návštěv stránky Bernard Iii Lens podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Bernard Iii Lens?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Bernard Iii Lens odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,7% | 66,7% |
| Měkké stínění | 21,4% | 0,0% |
| Střední jas | 14,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 33,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 71,4% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 71,4% | 100,0% |
| Vyvážená | 28,6% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 66,7% |
| Výrazný | 28,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 28,6% | 66,7% |
| Silná barevná jednotnost | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 28,6% | 33,3% |
Která díla Bernard Iii Lens zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copy after "Rubens, Helena… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The reverend dr. harris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Miniatures. L To R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ortrait Miniature Of An Unk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Classical Landscape, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars Introduced By Minerva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Memorial Of Lord Darnle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trade Card For Bernard Lens… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ethics Of Smell, Illustrati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Bernard Iii Lens?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Bernard Iii Lens a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
O Bernard Iii Lens na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Bernard Iii Lens má nejvíce prohlédnutí?
- Self portrait,: 200 prohlédnutí, což představuje 67% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 2 obrazů.
Jak velkou je komunitou Bernard Iii Lens?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 300 u obrazů.
Jaký styl malby od Bernard Iii Lens přitahuje kupující?
- Obrazy typu Vyvážený (Kontrast): 67% návštěv, 14% katalogu.