Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Byron Cooper na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Byron Cooper: údaje, které mají význam
Aldworth je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Byron Cooper: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Kinloch Castle at the Head of Loch Scresort a Blackdown from Hascombe. Celkem 1 700 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Vyvážená jemnost (Nasycení barev) je preferovaným stylem: 55% návštěv, 29% katalogu.
Top 9 obrazů umělce Byron Cooper podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Byron Cooper, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Aldworth, 1890
200 návštěv · 18,2%
-
2
Kinloch Castle at the Head of Loch Scresort, 1902
200 návštěv · 18,2%
-
3
Blackdown from Hascombe, 1887
100 návštěv · 9,1%
-
4
Stream through Countryside, 1891
100 návštěv · 9,1%
-
5
Brook, May Morning, 1895
100 návštěv · 9,1%
-
6
Hayle Estuary, Cornwall (The Shadow of a Cloud)
100 návštěv · 9,1%
-
7
Skye Cuillin from Kilmory Beach, 1900
100 návštěv · 9,1%
-
8
View of Countryside Hills
100 návštěv · 9,1%
-
9
Godrevy Light, Cornwall
100 návštěv · 9,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Byron Cooper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Byron Cooper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Byron Cooper?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 9,1% |
| Měkké stínění | 4,4% | 0,0% |
| Střední jas | 48,9% | 54,5% |
| Jasná rovnováha | 35,6% | 36,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 44,4% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 28,9% | 54,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 71,9% | 87,5% |
| Zemité tóny | 15,6% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 9,4% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,8% | 9,1% |
| Vyvážená | 75,6% | 90,9% |
| Živobylé | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,8% | 18,2% |
| Jemný | 13,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 18,2% |
| Výrazný | 22,2% | 18,2% |
| Prohlášení | 35,6% | 45,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,6% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 22,2% | 36,4% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 17,8% | 18,2% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Byron Cooper?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freshwater Bay, Summer Moon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freshwater Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aldworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Freshwater Bay, Summer Moon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freshwater Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream through Countryside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise on the Old Canal,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise on the Old Canal,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brook, May Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Byron Cooper podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| estonsky | 100 | 33,3% |
| italsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Byron Cooper a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 200 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Byron Cooper
Který obraz od Byron Cooper má nejvíce zhlédnutí?
- Aldworth, s 200 návštěvami nebo 18% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 9.
Kolik návštěv má Byron Cooper na AllPaintingsStore.com?
- 1 700 za dvanáct měsíců (700 na stránce umělce, 1 000 u obrazů).
Existuje nějaký styl Byron Cooper, který návštěvníci preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 55% návštěv oproti 29% katalogu.