Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Camille Claudelová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Camille Claudelová: pohled kupujících
Kupující otevírají L' age mur (2) častěji než jakýkoli jiný obraz od Camille Claudelová: 1 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 30% celkového počtu. Následují La valse a Giganti (Tête de brigand). Camille Claudelová získal celkem 5 300 návštěv: 1 400 na stránce umělce a 3 900 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 79% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 3 600 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: telefony (53%) a počítače (47%). Výsledek je jasný: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 89% návštěv, přestože tvoří pouze 69% katalogu.
Camille Claudelová: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Camille Claudelová s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
L' age mur (2)
1 300 návštěv · 29,5%
-
2
La valse
1 100 návštěv · 25,0%
-
3
Giganti (Tête de brigand), 1885
700 návštěv · 15,9%
-
4
La Petite Châtelaine, 1892
300 návštěv · 6,8%
-
5
Young girl with a sheaf, (1890)
200 návštěv · 4,5%
-
6
Young Girl with a Sheaf
200 návštěv · 4,5%
-
7
L' age mur
100 návštěv · 2,3%
-
8
La valse, (1937)
100 návštěv · 2,3%
-
9
La valse (3)
100 návštěv · 2,3%
-
10
Bust of rodin (2)
100 návštěv · 2,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Camille Claudelová podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 000 | 2 600 |
| Srp 2026 | 400 | 1 000 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Camille Claudelová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Camille Claudelová odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 23,1% | 36,4% |
| Střední jas | 46,2% | 38,6% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 2,3% |
| Luminózní | 23,1% | 22,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 100,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 0,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 6,8% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 23,1% | 4,5% |
| Prohlášení | 69,2% | 88,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 34,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 6,8% |
| Vyvážená harmonie | 23,1% | 20,4% |
| Silná barevná jednotnost | 30,8% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 7,7% | 2,3% |
Která díla Camille Claudelová zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Petite Châtelaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Auguste Rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Giganti (Tête de brigand) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
| Young girl with a sheaf, (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Young Girl with a Sheaf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La valse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 100 |
| L' age mur (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 300 | 100 |
| L' age mur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bust of rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La valse (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Camille Claudelová podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 800 | 52,8% |
| počítače | 2 500 | 47,2% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Camille Claudelová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Camille Claudelová a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 500 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
O Camille Claudelová na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Camille Claudelová má nejvíce prohlédnutí?
- L' age mur (2): 1 300 prohlédnutí, což představuje 30% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Camille Claudelová?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců, 1 400 na stránce umělce a 3 900 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Camille Claudelová?
- Rozdělení návštěvnosti je telefony (53%) a počítače (47%); na prvním místě je telefony se zastoupením 53%.
Jaký styl malby od Camille Claudelová přitahuje kupující?
- Obrazy typu Prohlášení (Kontrast): 89% návštěv, 69% katalogu.