Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carl Haag na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carl Haag: údaje, které mají význam
A Nun In Bavaria je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Carl Haag: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The coffee bearer a The Bazaar Near The Damascus. Celkem 2 700 návštěv: 800 na stránce umělce a 1 900 u obrazů. Nárůst o 600% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Luminózní (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 21% návštěv, 8% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Carl Haag podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Carl Haag, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
A Nun In Bavaria
300 návštěv · 12,5%
-
2
The coffee bearer
200 návštěv · 8,3%
-
3
The Bazaar Near The Damascus
200 návštěv · 8,3%
-
4
Morning in the Highlands: the royal family ascending Lochnagar, 1853
100 návštěv · 4,2%
-
5
Wool spinner, 1852
100 návštěv · 4,2%
-
6
On the alert, 1876
100 návštěv · 4,2%
-
7
The ruin of a mausoleum in the Campagna Romana, 1856
100 návštěv · 4,2%
-
8
An Italian lady in costume
100 návštěv · 4,2%
-
9
In thoughtful pose
100 návštěv · 4,2%
-
10
Study Of A Lady
100 návštěv · 4,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Carl Haag?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 300 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 500 | 200 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Carl Haag?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Carl Haag?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 12,5% |
| Střední jas | 28,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 54,0% | 41,7% |
| Luminózní | 8,0% | 20,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 44,0% | 45,8% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 29,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 76,7% | 66,7% |
| Zemité tóny | 23,3% | 29,2% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 4,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 62,0% | 66,7% |
| Živobylé | 18,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 4,2% |
| Jemný | 22,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 10,0% | 20,8% |
| Výrazný | 18,0% | 16,7% |
| Prohlášení | 44,0% | 41,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 29,2% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Carl Haag?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morning in the Highlands: t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Morning in the Highlands: t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The toy windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sphinx At Giza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coffee service | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Roman water carrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The happy smoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Ethiopian Fellaheen Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Street Musicians Of Cai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un Campagnole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Carl Haag podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| bulharsky | 500 | 71,4% |
| anglicky | 200 | 28,6% |
Kolik je denní návštěvnost u Carl Haag a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Carl Haag
Který obraz od Carl Haag má nejvíce zhlédnutí?
- A Nun In Bavaria, s 300 návštěvami nebo 12% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Carl Haag na AllPaintingsStore.com?
- 2 700 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 1 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Carl Haag, který návštěvníci preferují?
- Ano, Luminózní (Jasnost světla): 21% návštěv oproti 8% katalogu.