Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Lees na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Lees: poptávka na první pohled
Nejvíce prohlíženým obrazem umělce Charles Lees na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců je The Golfers: 200 prohlídek, což představuje 33% všech prohlídek tohoto umělce. Další v nejbližší poptávce: Allan Robertson (active 1847), Golf Ball Maker a The Summer Moon – Bait Gatherers. Charles Lees celkem zaznamenal 1 200 návštěv, z toho 800 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů. Poptávka oslabila: počet návštěv klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026, s 700 návštěvami. Kupující mají sklon k Měkké stínění (Jasnost světla): tvoří to 67% návštěv, oproti 38% v katalogu umělce.
5 obrazů umělce Charles Lees, které kupující nejčastěji otevírají
Žebříček popularity na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců na AllPaintingsStore.com: nejvíce prohlédnutých bylo 5 obrazů autora Charles Lees, seřazených od těch nejnavštěvovanějších.
Jaký zájem si měsíčně získává Charles Lees?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 400 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy obrazy autora Charles Lees?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké obrazy si vybírají kupující Charles Lees?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,8% | 16,7% |
| Měkké stínění | 38,5% | 66,7% |
| Střední jas | 30,8% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 30,8% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,3% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 33,3% |
| Vyvážená | 46,2% | 66,7% |
| Živobylé | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 23,1% | 0,0% |
| Jemný | 38,5% | 50,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 15,4% | 33,3% |
| Prohlášení | 23,1% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,7% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 46,2% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 38,5% | 16,7% |
Které obrazy od Charles Lees jsou žádané měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reverend David Low | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allan Robertson (active 184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandy Pirrie (active 1847),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Golf Match | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Adam Ferguson (1771–185… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Summer Moon – Bait Gath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Eckford Lauder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Monans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Eckford Lauder (1811–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend D. Arnot, DD, HRSA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích prohlížejí díla kupující Charles Lees?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Charles Lees a jaký je předpověď?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Charles Lees: časté dotazy
Které obrazy od Charles Lees jsou nejžádanější?
- The Golfers vede s 200 návštěvami (33% z celkového počtu zobrazení Charles Lees). Výše uvedené pořadí ukazuje 5 nejčastěji prohlížených děl.
Jaký je zájem o Charles Lees?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 400 u jednotlivých obrazů.
Který typ obrazů od Charles Lees kupující preferují?
- Měkké stínění (Jasnost světla): 67% návštěv pro 38% katalogu.