Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Lucien Léandre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Lucien Léandre: údaje, které mají význam
The new game je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Charles Lucien Léandre: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Caricature Of The Rothschild Family a Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society. Celkem 1 000 návštěv: 0 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Pokles o 67% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 600 návštěvami. Jasná rovnováha (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 82% návštěv, 56% katalogu.
Top 10 obrazů umělce Charles Lucien Léandre podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Charles Lucien Léandre, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
The new game
200 návštěv · 18,2%
-
2
Caricature Of The Rothschild Family
100 návštěv · 9,1%
-
3
Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society
100 návštěv · 9,1%
-
4
Caricature Of The Negus Of Ethiopia
100 návštěv · 9,1%
-
5
Madame Bovary
100 návštěv · 9,1%
-
6
Jeanne Et Madeleine Lemoine
100 návštěv · 9,1%
-
7
At The Salon
100 návštěv · 9,1%
-
8
Caricature Of Emile Combes
100 návštěv · 9,1%
-
9
Caricature Of The Family Rothschild From 'le
100 návštěv · 9,1%
-
10
La Vieille Gaiete Francaise
100 návštěv · 9,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Charles Lucien Léandre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Charles Lucien Léandre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Charles Lucien Léandre?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,2% | 9,1% |
| Střední jas | 28,1% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 56,2% | 81,8% |
| Luminózní | 6,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,8% | 54,5% |
| Jemné odstíny | 28,1% | 9,1% |
| Vyvážená jemnost | 18,8% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,4% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 61,3% | 80,0% |
| Zemité tóny | 29,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,5% | 10,0% |
| Přírodní motivy | 3,2% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,6% | 54,5% |
| Vyvážená | 37,5% | 18,2% |
| Živobylé | 21,9% | 27,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 3,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,4% | 9,1% |
| Výrazný | 18,8% | 18,2% |
| Prohlášení | 68,8% | 72,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 36,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 31,2% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 27,3% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Charles Lucien Léandre?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caricature Of The Rothschil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Je Dors Mais Mon Coeur Veil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'cleopold Ii, Roi Des Belges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Jeune Garçon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madame Bovary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Negus Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Petit Messager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Family Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merriment ^ Boredom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Lloyd George And Peta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Charles Lucien Léandre podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Charles Lucien Léandre a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Charles Lucien Léandre
Který obraz od Charles Lucien Léandre má nejvíce zhlédnutí?
- The new game, s 200 návštěvami nebo 18% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má Charles Lucien Léandre na AllPaintingsStore.com?
- 1 000 za dvanáct měsíců (0 na stránce umělce, 1 000 u obrazů).
Existuje nějaký styl Charles Lucien Léandre, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 82% návštěv oproti 56% katalogu.