Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Chiura Obata na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Chiura Obata: údaje, které mají význam
Rainbow Falls, Inyo National Forest je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Chiura Obata: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Sundown at Tioga, Tioga Peak a Struggle, Trail to Johnson Peak. Celkem 1 200 návštěv: 300 na stránce umělce a 900 u obrazů. Pokles o 50% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 900 návštěvami. Neutrální tóny (Barevná paleta) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 43% katalogu.
Top 8 obrazů umělce Chiura Obata podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Chiura Obata, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Rainbow Falls, Inyo National Forest, 1930
200 návštěv · 22,2%
-
2
Sundown at Tioga, Tioga Peak, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
3
Struggle, Trail to Johnson Peak, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
4
Before Thunderstorm, Tuolumne Meadows, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
5
Morning At Mono Lake, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
6
Evening at Carl Inn, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
7
Evening at Carl Inn (progressive proof No.9), 1930
100 návštěv · 11,1%
-
8
El Capitán, 1931
100 návštěv · 11,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Chiura Obata?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Chiura Obata?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Chiura Obata?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,1% | 11,1% |
| Měkké stínění | 21,6% | 22,2% |
| Střední jas | 51,3% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 18,9% | 22,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,4% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 55,6% |
| Vyvážená jemnost | 21,6% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 42,9% | 100,0% |
| Zemité tóny | 47,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Monochromní | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,9% | 22,2% |
| Vyvážená | 78,4% | 77,8% |
| Živobylé | 2,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,4% | 0,0% |
| Jemný | 18,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 24,3% | 55,6% |
| Výrazný | 27,0% | 22,2% |
| Prohlášení | 24,3% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,5% | 66,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 18,9% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 24,3% | 11,1% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Chiura Obata?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled print sleeve with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mono Crater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life and Death, Porcupine F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence, Last Twilight on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merced River, Yosemite Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before Thunderstorm, Tuolum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening at Carl Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sundown at Tioga, Tioga Peak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Glow at Mono Lake,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruin Of Old Tioga Mine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Chiura Obata podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| ukrajinsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Chiura Obata a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Chiura Obata
Který obraz od Chiura Obata má nejvíce zhlédnutí?
- Rainbow Falls, Inyo National Forest, s 200 návštěvami nebo 22% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 8.
Kolik návštěv má Chiura Obata na AllPaintingsStore.com?
- 1 200 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Chiura Obata, který návštěvníci preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 43% katalogu.