Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Clare Galloway na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Clare Galloway: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Healing (Letting Go) častěji než jakýkoli jiný obraz od Clare Galloway: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Následují Domestic Alchemy (Pregnancy) a Family of Relationships. Clare Galloway získal celkem 1 400 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Trend je pozitivní: v Říj 2026 bylo o 100% více návštěv než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 000 návštěv. Výsledek je jasný: Luminózní (Jasnost světla) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 50% katalogu.
Clare Galloway: 10 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
10 obrazů autora Clare Galloway s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 návštěv · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 návštěv · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 návštěv · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 návštěv · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 návštěv · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 návštěv · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 návštěv · 8,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Clare Galloway podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Clare Galloway?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Clare Galloway odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,7% | 0,0% |
| Střední jas | 16,7% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 25,0% |
| Luminózní | 50,0% | 66,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,8% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,8% | 81,8% |
| Zemité tóny | 12,5% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Monochromní | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,2% | 33,3% |
| Vyvážená | 66,7% | 50,0% |
| Živobylé | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 16,7% |
| Jemný | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 5,6% | 16,7% |
| Prohlášení | 55,6% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 38,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 16,7% |
Která díla Clare Galloway zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Clare Galloway?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Clare Galloway a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Clare Galloway na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Clare Galloway má nejvíce prohlédnutí?
- Healing (Letting Go): 200 prohlédnutí, což představuje 17% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Clare Galloway?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 1 000 u obrazů.
Jaký styl malby od Clare Galloway přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Luminózní (Jasnost světla): 67% návštěv, 50% katalogu.