Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Joseph Bail na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Claude Joseph Bail: pohled kupujících
Kupující otevírají The young flower seller častěji než jakýkoli jiný obraz od Claude Joseph Bail: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Následují A Interior With Marken Girls Knitting a A Boy With Dogs And Kittens. Claude Joseph Bail získal celkem 2 000 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 400 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 800 návštěv. Výsledek je jasný: Ztlumené (Nasycení barev) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
Claude Joseph Bail: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Claude Joseph Bail s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
The young flower seller
300 návštěv · 18,8%
-
2
A Interior With Marken Girls Knitting
200 návštěv · 12,5%
-
3
A Boy With Dogs And Kittens
200 návštěv · 12,5%
-
4
Kitchen Boy On A Cigarette Break
200 návštěv · 12,5%
-
5
Lettre De Son Pere
100 návštěv · 6,2%
-
6
Polishing The Copper
100 návštěv · 6,2%
-
7
La Menagere
100 návštěv · 6,2%
-
8
The young card players
100 návštěv · 6,2%
-
9
Interior Of A Breton Boulangerie
100 návštěv · 6,2%
-
10
The Sisters Of The Hospice De Beaune Saying
100 návštěv · 6,2%
Jak se mění počet návštěv stránky Claude Joseph Bail podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Claude Joseph Bail?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Claude Joseph Bail odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 78,6% | 87,5% |
| Měkké stínění | 10,7% | 6,2% |
| Střední jas | 10,7% | 6,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,7% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 32,1% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 17,9% | 31,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 6,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,6% | 56,2% |
| Vyvážená | 46,4% | 43,8% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,7% | 18,8% |
| Jemný | 17,9% | 12,5% |
| Vyvážený | 10,7% | 18,8% |
| Výrazný | 28,6% | 18,8% |
| Prohlášení | 32,1% | 31,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,7% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 25,0% |
Která díla Claude Joseph Bail zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettre De Son Pere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Boy With Dogs And Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Polishing The Copper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cook And The Pug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Menagere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples With A Tankard And J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Denteliere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pretty pastry cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Seafood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Claude Joseph Bail?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Claude Joseph Bail a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
O Claude Joseph Bail na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Claude Joseph Bail má nejvíce prohlédnutí?
- The young flower seller: 300 prohlédnutí, což představuje 19% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Claude Joseph Bail?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce umělce a 1 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Claude Joseph Bail přitahuje kupující?
- Obrazy typu Ztlumené (Nasycení barev): 50% návštěv, 36% katalogu.