Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Conrad Wise Chapman na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Conrad Wise Chapman: pohled kupujících
Kupující otevírají Sunset at Saint Malo častěji než jakýkoli jiný obraz od Conrad Wise Chapman: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Následují Sunrise at Saint Malo a Circle of Skaters, Bois de Boulogne. Conrad Wise Chapman získal celkem 1 600 návštěv: 800 na stránce umělce a 800 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 500 návštěv. Výsledek je jasný: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 48% katalogu.
Conrad Wise Chapman: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Conrad Wise Chapman s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Sunset at Saint Malo, 1878
200 návštěv · 25,0%
-
2
Sunrise at Saint Malo, 1878
100 návštěv · 12,5%
-
3
Circle of Skaters, Bois de Boulogne, 1875
100 návštěv · 12,5%
-
4
Elegant Figures on a Seashore, 1878
100 návštěv · 12,5%
-
5
Trouville, 1869
100 návštěv · 12,5%
-
6
Ice Skating at Twilight
100 návštěv · 12,5%
-
7
Figures on a Beach
100 návštěv · 12,5%
Jak se mění počet návštěv stránky Conrad Wise Chapman podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Conrad Wise Chapman?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Conrad Wise Chapman odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 14,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 47,6% | 75,0% |
| Luminózní | 28,6% | 25,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 19,1% | 12,5% |
| Jemné odstíny | 38,1% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 66,7% | 62,5% |
| Zemité tóny | 19,1% | 25,0% |
| Pastelové barvy | 14,3% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 50,0% |
| Živobylé | 23,8% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,5% | 25,0% |
| Jemný | 28,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 19,1% | 25,0% |
| Výrazný | 23,8% | 25,0% |
| Prohlášení | 19,1% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 19,1% | 25,0% |
Která díla Conrad Wise Chapman zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Entrance to Fort Sumter.jpg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Submarine Torpedo Boat H.L.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circle of Skaters, Bois de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Camp No. 2, Terrenos Baldios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torpedo Boat David at Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort Sumter Gun Gallery, De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battery Marshall from Long… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rome: The Reaper's Mass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Conrad Wise Chapman?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Conrad Wise Chapman a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O Conrad Wise Chapman na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Conrad Wise Chapman má nejvíce prohlédnutí?
- Sunset at Saint Malo: 200 prohlédnutí, což představuje 25% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Conrad Wise Chapman?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců, 800 na stránce umělce a 800 u obrazů.
Jaký styl malby od Conrad Wise Chapman přitahuje kupující?
- Obrazy typu Jasná rovnováha (Jasnost světla): 75% návštěv, 48% katalogu.