Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cornelis Schut na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cornelis Schut: údaje, které mají význam
The Virgin and Child with Saints je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Cornelis Schut: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 42% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Adoration Of The Magi a The Seven Liberal Arts. Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nárůst o 300% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Duchovní (Emoční náboj) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 33% katalogu.
Top 6 obrazů umělce Cornelis Schut podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Cornelis Schut, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Cornelis Schut?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Cornelis Schut?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Cornelis Schut?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Duchovní | 33,3% | 100,0% |
| Dramatický | 33,3% | 0,0% |
| Napětí | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 55,6% | 50,0% |
| Měkké stínění | 36,1% | 41,7% |
| Střední jas | 2,8% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 5,6% | 8,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,7% | 75,0% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 13,9% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,1% | 91,7% |
| Neutrální tóny | 6,5% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 6,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 66,7% | 75,0% |
| Vyvážená | 27,8% | 25,0% |
| Živobylé | 5,6% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 8,3% |
| Jemný | 38,9% | 50,0% |
| Vyvážený | 13,9% | 0,0% |
| Výrazný | 27,8% | 25,0% |
| Prohlášení | 11,1% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,6% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,9% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 38,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 36,1% | 25,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Cornelis Schut?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rape of Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Conversion of St. William o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna Surrounded by a Gar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The birth of the red rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The beheading of Saint Geor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The purification of the hol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Cornelis Schut podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Cornelis Schut a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Cornelis Schut
Který obraz od Cornelis Schut má nejvíce zhlédnutí?
- The Virgin and Child with Saints, s 500 návštěvami nebo 42% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 6.
Kolik návštěv má Cornelis Schut na AllPaintingsStore.com?
- 1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Cornelis Schut, který návštěvníci preferují?
- Ano, Duchovní (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 33% katalogu.