Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Muirhead na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Muirhead: údaje, které mají význam
Estuary of the Thames je nejčastěji prohlíženým dílem umělce David Muirhead: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Hans Friedrich Gadow a Chepstow Castle. Celkem 2 500 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 1 400 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Elegance (Atmosféra) je preferovaným stylem: 50% návštěv, 25% katalogu.
Top 10 obrazů umělce David Muirhead podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz David Muirhead, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Estuary of the Thames, 1923
300 návštěv · 18,8%
-
2
Hans Friedrich Gadow, 1919
300 návštěv · 18,8%
-
3
Chepstow Castle, 1925
200 návštěv · 12,5%
-
4
Girl at the Mirror, 1928
200 návštěv · 12,5%
-
5
Girl with a Mandolin, 1910
100 návštěv · 6,2%
-
6
The Harbour, Stonehaven
100 návštěv · 6,2%
-
7
A Yorkshire River, Summer, 1928
100 návštěv · 6,2%
-
8
River Scene with Castle
100 návštěv · 6,2%
-
9
A River Scene
100 návštěv · 6,2%
-
10
Storm over Wide Country
100 návštěv · 6,2%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky David Muirhead?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora David Muirhead?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora David Muirhead?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 50,0% | 50,0% |
| Elegance | 25,0% | 50,0% |
| Klasické | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 37,5% |
| Měkké stínění | 38,0% | 12,5% |
| Střední jas | 16,0% | 18,8% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 31,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,2% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 35,1% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 50,0% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 37,5% |
| Jemný | 22,0% | 18,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,5% |
| Výrazný | 30,0% | 12,5% |
| Prohlášení | 20,0% | 18,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 25,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora David Muirhead?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl at the Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue and Silver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flatford Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flatford Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Avenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lowland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lowland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Battersea, Lo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků David Muirhead podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u David Muirhead a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 300 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 400 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 500 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 600 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na David Muirhead
Který obraz od David Muirhead má nejvíce zhlédnutí?
- Estuary of the Thames, s 300 návštěvami nebo 19% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 10.
Kolik návštěv má David Muirhead na AllPaintingsStore.com?
- 2 500 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce umělce, 1 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl David Muirhead, který návštěvníci preferují?
- Ano, Elegance (Atmosféra): 50% návštěv oproti 25% katalogu.