Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Devin Leonardi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Devin Leonardi: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Two Friends on the Shore of Long Island častěji než jakýkoli jiný obraz od Devin Leonardi: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 44% celkového počtu. Následují Manassas Junction a Fording the Rappahannock. Devin Leonardi získal celkem 1 100 návštěv: 200 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 700 návštěv. Výsledek je jasný: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 19% katalogu.
Devin Leonardi: 7 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
7 obrazů autora Devin Leonardi s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Two Friends on the Shore of Long Island
800 návštěv · 44,4%
-
2
Manassas Junction
300 návštěv · 16,7%
-
3
Fording the Rappahannock, 2007
200 návštěv · 11,1%
-
4
Lookout Mountain
200 návštěv · 11,1%
-
5
Laconia
100 návštěv · 5,6%
-
6
Trappers on the Little Missouri, 2008
100 návštěv · 5,6%
-
7
Doe Run, 2007
100 návštěv · 5,6%
Jak se mění počet návštěv stránky Devin Leonardi podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Devin Leonardi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Devin Leonardi odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 62,5% | 66,7% |
| Měkké stínění | 12,5% | 27,8% |
| Střední jas | 6,2% | 5,6% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 0,0% |
| Luminózní | 6,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,8% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 18,8% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 18,8% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,8% | 22,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 62,5% | 66,7% |
| Vyvážená | 25,0% | 16,7% |
| Živobylé | 12,5% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 56,2% | 55,6% |
| Jemný | 25,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 16,7% |
| Prohlášení | 6,2% | 5,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 18,8% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 33,3% |
Která díla Devin Leonardi zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doe Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lookout Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Broadwater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fording the Rappahannock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Trappers on the Little Miss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jenny Chrisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Millpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Devin Leonardi?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Devin Leonardi a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
O Devin Leonardi na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Devin Leonardi má nejvíce prohlédnutí?
- Two Friends on the Shore of Long Island: 800 prohlédnutí, což představuje 44% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Devin Leonardi?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, 200 na stránce umělce a 900 u obrazů.
Jaký styl malby od Devin Leonardi přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 50% návštěv, 19% katalogu.