Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eadweard J. Muybridge na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eadweard J. Muybridge: pohled kupujících
Kupující otevírají Frontispiece to Muybridge's Central American Album častěji než jakýkoli jiný obraz od Eadweard J. Muybridge: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Následují Woman Using Skipping Rope, from the book Animal Locomotion a Woman Rising from Sitting on Ground, from the book Animal Locomotion. Eadweard J. Muybridge získal celkem 3 300 návštěv: 700 na stránce umělce a 2 600 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 100% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 3 000 návštěv. Počet návštěv podle zařízení: počítače (100%). Výsledek je jasný: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 19% návštěv, přestože tvoří pouze 8% katalogu.
Eadweard J. Muybridge: 10 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
10 obrazů autora Eadweard J. Muybridge s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Frontispiece to Muybridge's Central American Album, 1877
300 návštěv · 9,7%
-
2
Woman Using Skipping Rope, from the book Animal Locomotion, 1887
200 návštěv · 6,5%
-
3
Woman Rising from Sitting on Ground, from the book Animal Locomotion, 1887
200 návštěv · 6,5%
-
4
Annie G. with Jockey (.031 Second), One Stride in 16 Phases (Right Lead), Time of Stride: .46 Second; Strides Per Mile: 233; Speed: 1 Mile in About 107 Seconds, 1887
100 návštěv · 3,2%
-
5
Walking with a bucket in mouth; light-gray horse, Eagle, 1887
100 návštěv · 3,2%
-
6
Coffee Harvesting at San Isidro elevation 1000 feet, Guatemala, 1877
100 návštěv · 3,2%
-
7
Public Laundry, Guatemala, 1877
100 návštěv · 3,2%
-
8
Castle of San José, Guatemala, 1877
100 návštěv · 3,2%
-
9
Pulling Cloth at Almolonga, Guatemala, 1877
100 návštěv · 3,2%
-
10
Woman Throwing Handkerchief in Air, Picking It Up, from the book Animal Locomotion, 1887
100 návštěv · 3,2%
Jak se mění počet návštěv stránky Eadweard J. Muybridge podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 700 | 2 300 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Eadweard J. Muybridge?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Eadweard J. Muybridge odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 19,4% |
| Měkké stínění | 20,0% | 29,0% |
| Střední jas | 38,0% | 25,8% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 25,8% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 51,6% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 22,6% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 25,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 52,2% | 48,0% |
| Zemité tóny | 45,6% | 48,0% |
| Tmavé tóny | 2,2% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 45,2% |
| Vyvážená | 58,0% | 45,2% |
| Živobylé | 8,0% | 9,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 16,1% |
| Jemný | 26,0% | 35,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,5% |
| Výrazný | 18,0% | 22,6% |
| Prohlášení | 36,0% | 19,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 6,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 3,2% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 38,7% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 51,6% |
Která díla Eadweard J. Muybridge zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pi-Wi-Ack (Shower of Stars)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Animal Locomotion, Plate 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annie G. with Jockey (.031… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Animal Locomotion, Plate 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walking with a bucket in mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sallie Gardner Running from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leland Stanford Jr. on his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Animal Locomotion, Plate 467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Animal Locomotion, Plate 388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Animal Locomotion, Plate 712 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Eadweard J. Muybridge podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 100,0% |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Eadweard J. Muybridge?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 800 | 80,0% |
| španělsky | 200 | 20,0% |
Kolik denních návštěv má Eadweard J. Muybridge a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 900 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
O Eadweard J. Muybridge na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Eadweard J. Muybridge má nejvíce prohlédnutí?
- Frontispiece to Muybridge's Central American Album: 300 prohlédnutí, což představuje 10% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Eadweard J. Muybridge?
- 3 300 návštěv za dvanáct měsíců, 700 na stránce umělce a 2 600 u obrazů.
Jaká zařízení používají návštěvníci Eadweard J. Muybridge?
- Rozdělení návštěvnosti je počítače (100%); na prvním místě je počítače se zastoupením 100%.
Jaký styl malby od Eadweard J. Muybridge přitahuje kupující?
- Obrazy typu Nejtmavší (Jasnost světla): 19% návštěv, 8% katalogu.