Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ed Mcgowin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ed Mcgowin: pohled návštěvníků
Návštěvníci otevírají Dossett (from the Name Change Project) častěji než jakýkoli jiný obraz od Ed Mcgowin: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% celkového počtu. Následují Nicholas Gregory Nazianzen (from the Name Change Project) a Nathan Ellis McDuff (from the Name Change Project). Ed Mcgowin získal celkem 1 900 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 400 u obrazů. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 1 900 návštěv. Výsledek je jasný: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 40% návštěv, přestože tvoří pouze 17% katalogu.
Ed Mcgowin: 10 obrazů, na které se návštěvníci podívají jako první
10 obrazů autora Ed Mcgowin s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Dossett (from the Name Change Project), 1972
400 návštěv · 26,7%
-
2
Nicholas Gregory Nazianzen (from the Name Change Project), 1972
200 návštěv · 13,3%
-
3
Nathan Ellis McDuff (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
4
Mirror Tableau (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
5
Lexan (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
6
Dairy Queen Stage 1 (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
7
Door Position 2 (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
8
Untitled, 1961
100 návštěv · 6,7%
-
9
(Equal Employment Opportunity Is the Law, Portfolio) (Untitled), 1973
100 návštěv · 6,7%
-
10
Untitled Arches, 1966
100 návštěv · 6,7%
Jak se mění počet návštěv stránky Ed Mcgowin podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Ed Mcgowin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Ed Mcgowin odpovídají výběrům návštěvníků?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,6% | 6,7% |
| Měkké stínění | 19,4% | 6,7% |
| Střední jas | 25,0% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 40,0% |
| Luminózní | 33,3% | 26,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 16,7% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 5,6% | 6,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 33,3% |
| Sytá barva | 27,8% | 20,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 20,7% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 20,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 17,2% | 11,1% |
| Monochromní | 13,8% | 22,2% |
| Přírodní motivy | 6,9% | 22,2% |
| Výrazné | 10,3% | 11,1% |
| Pastelové barvy | 6,9% | 11,1% |
| Teplé tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 13,3% |
| Vyvážená | 36,1% | 26,7% |
| Živobylé | 47,2% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 63,9% | 46,7% |
| Jemný | 11,1% | 33,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 2,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,3% | 13,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,8% | 6,7% |
| Silná barevná jednotnost | 19,4% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 63,9% | 40,0% |
Která díla Ed Mcgowin zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicholas Gregory Nazianzen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Arches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Relief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Three Locked Pyramids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Equal Employment Opportuni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 3 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 1 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 2 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dairy Queen Stage 3 (from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se pohybují návštěvníci Ed Mcgowin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Ed Mcgowin a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
O Ed Mcgowin na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Ed Mcgowin má nejvíce prohlédnutí?
- Dossett (from the Name Change Project): 400 prohlédnutí, což představuje 27% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 10 obrazů.
Jak velkou je komunitou Ed Mcgowin?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 1 400 u obrazů.
Jaký styl malby od Ed Mcgowin přitahuje návštěvníky?
- Obrazy typu Jasná rovnováha (Jasnost světla): 40% návštěv, 17% katalogu.