Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edward Matthew Hale na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edward Matthew Hale: údaje, které mají význam
Les Trois Princesses je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Edward Matthew Hale: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 36% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Wyl_lmg_112923_large a Colonel J. W. R. Parker. Celkem 2 100 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Nárůst o 125% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Zář 2026 s 900 návštěvami. Střední jas (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 64% návštěv, 38% katalogu.
Top 9 obrazů umělce Edward Matthew Hale podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Edward Matthew Hale, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Les Trois Princesses
500 návštěv · 35,7%
-
2
Wyl_lmg_112923_large
200 návštěv · 14,3%
-
3
Colonel J. W. R. Parker
100 návštěv · 7,1%
-
4
A Sketch Of Ellen Terry
100 návštěv · 7,1%
-
5
16th Lancers Advancing At A Gallop
100 návštěv · 7,1%
-
6
Return Of The Fore And Aft
100 návštěv · 7,1%
-
7
The Three Princesses -
100 návštěv · 7,1%
-
8
Psyche At The Throne Of Venus
100 návštěv · 7,1%
-
9
Royal artillery
100 návštěv · 7,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Edward Matthew Hale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 200 | 200 |
| Zář 2026 | 600 | 300 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Edward Matthew Hale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Edward Matthew Hale?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,5% | 7,1% |
| Měkké stínění | 42,9% | 21,4% |
| Střední jas | 38,1% | 64,3% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 52,4% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,5% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,8% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 30,8% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 81,0% | 92,9% |
| Živobylé | 9,5% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 57,1% |
| Vyvážený | 14,3% | 7,1% |
| Výrazný | 23,8% | 28,6% |
| Prohlášení | 23,8% | 7,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,1% | 35,7% |
| Vyvážená harmonie | 19,1% | 21,4% |
| Silná barevná jednotnost | 47,6% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Edward Matthew Hale?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Colonel J. W. R. Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Sketch Of Ellen Terry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Psyche At The Throne Of Ven… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mermaid's Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charge of the 21st Lancers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mermaids' Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Drums of the Fore and A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Salmon Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Horse Artillery and L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Edward Matthew Hale podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| slovinsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denní návštěvnost u Edward Matthew Hale a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 300 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Edward Matthew Hale
Který obraz od Edward Matthew Hale má nejvíce zhlédnutí?
- Les Trois Princesses, s 500 návštěvami nebo 36% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 9.
Kolik návštěv má Edward Matthew Hale na AllPaintingsStore.com?
- 2 100 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce umělce, 1 000 u obrazů).
Existuje nějaký styl Edward Matthew Hale, který návštěvníci preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 64% návštěv oproti 38% katalogu.