Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Émile Gallé na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Émile Gallé: pohled kupujících
Kupující otevírají Inky cap lamp častěji než jakýkoli jiný obraz od Émile Gallé: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkového počtu. Následují Hand with Seaweed and Shells a Elephant Vase. Émile Gallé získal celkem 1 500 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 100 u obrazů. Trend je pozitivní: v Zář 2026 bylo o 400% více návštěv než v Srp 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 900 návštěv. Výsledek je jasný: Záhadný (Emoční náboj) si připomíná 57% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Émile Gallé: 6 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
6 obrazů autora Émile Gallé s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Inky cap lamp, 1902
400 návštěv · 33,3%
-
2
Hand with Seaweed and Shells, 1904
200 návštěv · 16,7%
-
3
Elephant Vase, 1931
200 návštěv · 16,7%
-
4
Cigar box Moissonneurs Égyptiens, 1889
200 návštěv · 16,7%
-
5
Vase Musa Paradisiaca, 1895
100 návštěv · 8,3%
-
6
Vase with Cherry Tree Branches, 1900
100 návštěv · 8,3%
Jak se mění počet návštěv stránky Émile Gallé podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 900 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Émile Gallé?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Émile Gallé odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 60,0% | 42,9% |
| Záhadný | 20,0% | 57,1% |
| Nostalgický | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,6% | 8,3% |
| Měkké stínění | 7,1% | 33,3% |
| Střední jas | 14,3% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 21,4% | 8,3% |
| Luminózní | 28,6% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 71,4% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 35,7% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,1% | 8,3% |
| Jemný | 21,4% | 50,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 21,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 41,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 42,9% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 35,7% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Émile Gallé zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase Musa Paradisiaca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dechová a ztahovač | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inky cap lamp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Prunus Émile Gallé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cigar box Moissonneurs Égyp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase with mayfly design | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Vase with Cherry Tree Branc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase à motifs de chardons (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Émile Gallé?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 57,1% |
| řecky | 100 | 14,3% |
| španělsky | 100 | 14,3% |
| maďarsky | 100 | 14,3% |
Kolik denních návštěv má Émile Gallé a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
O Émile Gallé na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Émile Gallé má nejvíce prohlédnutí?
- Inky cap lamp: 400 prohlédnutí, což představuje 33% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 6 obrazů.
Jak velkou je komunitou Émile Gallé?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců, 400 na stránce umělce a 1 100 u obrazů.
Jaký styl malby od Émile Gallé přitahuje kupující?
- Obrazy typu Záhadný (Emoční náboj): 57% návštěv, 20% katalogu.