Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emmeline Deane na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Emmeline Deane: pohled kupujících
Kupující otevírají Mountain Torrent, Haute Savoie, France častěji než jakýkoli jiný obraz od Emmeline Deane: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Následují Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947) a London Charwoman. Emmeline Deane získal celkem 1 500 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 000 u obrazů. Dynamika zpomalila: o 40% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejlepším měsícem byl Čec 2026: 500 návštěv. Výsledek je jasný: Ztlumené (Nasycení barev) si připomíná 64% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
Emmeline Deane: 7 obrazů, na které se kupující podívají jako na první
7 obrazů autora Emmeline Deane s největším počtem prohlídek na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, seřazeno od nejčastěji prohlížených.
-
1
Mountain Torrent, Haute Savoie, France, 1924
200 návštěv · 18,2%
-
2
Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947), 1893
200 návštěv · 18,2%
-
3
London Charwoman, 1931
200 návštěv · 18,2%
-
4
Anna Bilinska (1857–1893), 1884
200 návštěv · 18,2%
-
5
Sir Edmund Harry Elton (1846–1920), 8th Bt, Forming an Elton Ware Pot, 1891
100 návštěv · 9,1%
-
6
John Newman, 1889
100 návštěv · 9,1%
-
7
Mary Agnes Smyth Pigott, 1893
100 návštěv · 9,1%
Jak se mění počet návštěv stránky Emmeline Deane podle měsíců?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jak se mění měsíční návštěvnost obrazů autora Emmeline Deane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které obrazy autora Emmeline Deane odpovídají výběrům kupujících?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,9% | 63,6% |
| Měkké stínění | 28,6% | 27,3% |
| Střední jas | 28,6% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,7% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 42,9% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,9% | 63,6% |
| Vyvážená | 50,0% | 27,3% |
| Živobylé | 7,1% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 21,4% | 36,4% |
| Jemný | 35,7% | 27,3% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 18,2% |
| Prohlášení | 21,4% | 18,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,4% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 18,2% |
Která díla Emmeline Deane zaujímala měsíce po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Bilinska (1857–1893) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| London Charwoman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Cecil Hugh Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edmund Harry Elton (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Newman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Agnes Smyth Pigott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mary Agnes Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden at Rezzolla, Pug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
V jakých jazycích se prohlížejí kupující Emmeline Deane?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Emmeline Deane a co následuje dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
O Emmeline Deane na AllPaintingsStore.com
Který obraz od Emmeline Deane má nejvíce prohlédnutí?
- Mountain Torrent, Haute Savoie, France: 200 prohlédnutí, což představuje 18% všech zobrazení. Na vyšších příčkách je 7 obrazů.
Jak velkou je komunitou Emmeline Deane?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce umělce a 1 000 u obrazů.
Jaký styl malby od Emmeline Deane přitahuje kupující?
- Obrazy typu Ztlumené (Nasycení barev): 64% návštěv, 36% katalogu.