Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest Parton na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest Parton: údaje, které mají význam
Summer reflections je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ernest Parton: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich The Old Church Green, Wargrave-on-Thames, Berkshire a Streatley Hill on the Thames, Berkshire. Celkem 500 návštěv: 100 na stránce umělce a 400 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 500 návštěvami. Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) je preferovaným stylem: 33% návštěv, 6% katalogu.
Top 5 obrazů umělce Ernest Parton podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Ernest Parton, který lidé otevírají nejčastěji.
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Ernest Parton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Ernest Parton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Ernest Parton?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 62,5% | 50,0% |
| Střední jas | 31,2% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,8% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 43,8% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 25,0% | 33,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 35,7% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 7,1% | 33,3% |
| Přírodní motivy | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,8% | 16,7% |
| Vyvážená | 50,0% | 50,0% |
| Živobylé | 31,2% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 16,7% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 16,7% |
| Výrazný | 31,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 43,8% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,2% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 43,8% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 16,7% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Ernest Parton?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Streatley Hill on the Thame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near capel curig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waning of the Year | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woodland home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Village Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames near Wargrave, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Derbyshire farmstead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In A Fairy Woodland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The Pang | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Ernest Parton podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Ernest Parton a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Ernest Parton
Který obraz od Ernest Parton má nejvíce zhlédnutí?
- Summer reflections, s 200 návštěvami nebo 33% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 5.
Kolik návštěv má Ernest Parton na AllPaintingsStore.com?
- 500 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Ernest Parton, který návštěvníci preferují?
- Ano, Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 33% návštěv oproti 6% katalogu.