Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eugène Isabey na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eugène Isabey: údaje, které mají význam
Hurricane before Saint Malo, France je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Eugène Isabey: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Le Messager ou la cour du château a La Reception. Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Měkké stínění (Jasnost světla) je preferovaným stylem: 100% návštěv, 50% katalogu.
Top 6 obrazů umělce Eugène Isabey podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Eugène Isabey, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Hurricane before Saint Malo, France, 1860
200 návštěv · 22,2%
-
2
Le Messager ou la cour du château
200 návštěv · 22,2%
-
3
La Reception
200 návštěv · 22,2%
-
4
La ville and le port de Dieppe (The Town and Port of Dieppe), 1842
100 návštěv · 11,1%
-
5
St. Hubert's Day (The Blessing of the Hounds)
100 návštěv · 11,1%
-
6
Fishing Boats in Rough Weather off St Michael's Mount, Cornwall
100 návštěv · 11,1%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Eugène Isabey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Eugène Isabey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Eugène Isabey?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,4% | 0,0% |
| Měkké stínění | 50,0% | 100,0% |
| Střední jas | 25,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 3,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 39,3% | 55,6% |
| Vyvážená jemnost | 17,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 20,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 39,3% | 44,4% |
| Vyvážená | 57,1% | 55,6% |
| Živobylé | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,6% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 55,6% |
| Vyvážený | 21,4% | 33,3% |
| Výrazný | 25,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 21,4% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 17,9% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 46,4% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Eugène Isabey?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fisher Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fish Market, Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach at Low Tide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance into a Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Good Friday in the Middle A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis XIV Entering Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La ville and le port de Die… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Eugène Isabey podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit tabulku
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 200 | 100,0% |
Kolik je denní návštěvnost u Eugène Isabey a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Eugène Isabey
Který obraz od Eugène Isabey má nejvíce zhlédnutí?
- Hurricane before Saint Malo, France, s 200 návštěvami nebo 22% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 6.
Kolik návštěv má Eugène Isabey na AllPaintingsStore.com?
- 1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u obrazů).
Existuje nějaký styl Eugène Isabey, který návštěvníci preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 100% návštěv oproti 50% katalogu.